2015 m. liepos 21 d., antradienis

❤ NEW IN: Beauty products


Šiandien pasidalinsiu savo naujais pirkiniais, kurie iš tikrųjų jau nėra tokie nauji.. Nes kažkas tik dabar prisiruošė parašyti šį įrašą... :)

Garnier Micellar Cleansing water 400ml
Jeigu skaitėte mano paskutinį įrašą (šio produkto apžvalgą), jau žinote, kad šį produktą dievinu ir iš tikrųjų jau nemažokai jo sunaudojau.. Kas dar neskaitėte, produkto apžvalga čia: Garnier Micelinis vanduo

Bioten Cleansing gel 150ml
Na, o šį prausiklį (su svarainiu ekstraktu) įsigyjau dar vykstant Maximos grožio mugei, tiesa produkto dar neišbandžiau, nes šiuo metu naudoju kitą šveitiklį. Produktas papirko nedidele kaina, lengvai prieinama produkcija, maloniu kvapu bei tuo, kad dar nesu bandžiusi nei vieno produkto šios firmos, tad pabandysim - pažiūrėsim ir jeigu domina atsiliepimai, duokit žinot!

L'Oreal SkinPerfection Correcting Day Moisturiser 50ml
Šį kremą įsigyjau išbandžiusi jo mėginėlį, kuris man patiko. Kremas sulygina/sušvelnina odą, sumažina išsiplėtusias poras, drėkina ir paruošia odą makiažui, jeigu jį naudojate. Bet produktas tikrai pagyvina odą ir tinka kasdienai naudoti be jokio makiažo. 

Dove Shower gel with almond cream & hibiscus 250ml
Asmeniškai man, Dove - tai vienos iš geriausių dušo žėlių, esančių mūsų rinkoje. Kaina, manau, prieinama daugeliui, kvapų pasirinkimas nemažas, o pati priemonė nuprausia odą ir palieka ją švelnią bei maloniai kvepiančia. O ko daugiau ir reikia? :)

L'Oreal Elvital total repair extreme hair mask 20ml
Apie šį dalykėlį savo bloge jau ne kartą rašiau, tad jūs jau žinot, kad jis man patinka, o daugiau pasiskaityti apie jį galit čia:

3 komentarai:

 1. Pati esu naudojusi 'Dove' dušo želė ir dar iki šiol naudoju ir 'Garnier' micelinį vandenį, tad Tavo nuomonei apie šiuos produktus pritariu pilnai!
  Beje, šis įrašas man labai patiko ir buvo įdomu atrasti naujų produktų ir paskaityti šiek tiek apie juos! Sėkmės toliau! :)

  http://cocoairida.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. 'Dove' dušo žėlės iš tiesų yra laabai geros, pati naudoju kelias! Liux.
  http://elijoska.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti