2014 m. gegužės 3 d., šeštadienis

♡ NEW IN: Hair&Face&Body Care

Sveikučiai!! 
Taigi šiandien dalinuosi savo naujais pirkinukais, kurių yra dar daugiau, bet tikiuosi, kad greitu metu galėsiu jums parodyti bent didžiąją dalį jų! :)

*


HIMALAYA HERBALS Purifying neem face wash 200ml.
Pasibaigus manąjam Under twenty prausikliui, nusprendžiau išbandyti kažką naujo, šį kartą pasirinkau - Himalaya Herbals valantį veido prausiklį su nimbamedžiu. Kadangi tikrai neturiu tobulos veido odos, o netgi probleminę veido odą, nusprendžiau nusipirkti veido prausiklį ne iš kosmetikos parduotuvės, bet vaistinės.
Na, o apie prausiklį - drįsčiau teigti, kad gan švelnus, manau, kad turėtų tikti jautrią odą turinčioms merginoms. Iš tikrųjų nieko blogo negaliu pasakyti būtent apie šį prausiklį, jis savo darba atlieka, o jam priekaištų kol kas neturiu.

L'OREAL Elvital Total Repair Extreme hair mask 20ml
Dar viena plaukų kaukė ir, manau, kad tikrai nepaskutinė. Mano plaukučiams patinka šis dalykėlis, jie tampa švelnesni ir, tikiuosi, kad bent kiek daugiau lieka pamaitinti. Kas dar nebandėte šios plaukų kaukės, siūlau išbandyti, galbūt ir jūsų plaukučiai pamils šį gėrį!


L'OREAL Extraordinary oil 100ml
Dar vienas L'oreal produktas plaukučiams. Būtent šį aliejuką įsigyjau, prieš tai išbandžiusi jo mėginuką, kuris paliko įspūdį. Aliejukas malonaus kvapo, puikios tekstūros, skalsus, puikiai atliekantis savo darbą - kol kas jokių blogų atsiliepimų neturiu apie šį produktą. Mano plaukai mėgaujasi šiuo produktu.


BODY FARM Brown Sugar Body milk 250ml.
Prisipažinsiu šis produktas mane suviliojo savo kvapu ir būtent dėl to buvo įsigytas, o dar ir Maximos akcija..  Taigi kvapas tiesiog amazing, labai labai skaniai kvepia ruduoju cukrumi. Konsistensija taip pat nebloga, greitai susigeria, nepalieka lipnumo jausmo, bet ir nėra super drėkinantis produktas, ko kartais man norisi. Manyčiau, kad už tokią kainą produktas yra vertas dėmesio.

Saulėto savaitgalio, mielieji!

2 komentarai:

  1. Tikrai malonus prausiklis, švelnus, puikiai šalina nešvarumus. Tik jį galima įsigyti ir kosmetikos parduotuvėse, ne tik vaistinėje :)

    AtsakytiPanaikinti