2015 m. liepos 14 d., antradienis

♡ Review: Garnier Micellar Cleansing Water.Garnier Micellar Cleansing Water 400ml
Jau ne kartą rašiau apie Biodermos micelinį vandenuką, kuris papirko mano širdį. Bet ilgai nereikėjo ieškoti ir radau rimtą konkurentą - Garnier Micellar Cleansing water. Produktas vertas pagyrų, nes makiažą nuvalo puikiai, o kainos, kiekio ir kokybės santykis daug labiau džiugina. 
Teko bandyti micelinį vandenį iš L'oreal, kuris nepateisino mano lūkesčių ir netgi truputį degino akis. O būtent apie Garnier neturiu jokių nusiskundimų, nors jau sunaudojau daugiau nei pusė buteliuko, galėčiau jį drąsiai prilyginti Biodermos. Žinoma, Garnier vandenukas labiau skirtas odai nuvalyti (pašalinti makiažą), o Biodermos micelinis vanduo ne tik nuvalo odą, bet ir atlieka toniko vaidmenį. Kas dar nebandėte rekomenduoju būtinai išbandyti. Žinoma, turėdama galimybę ir pati neatsisakysiu įsigyti Biodermos micelinį vandenį, bet Garnier miceliniss vandenukas tikrai vertas pagyrų ir neabejoju, kad šiam pasibaigus įsigysiu naują.
Mano vertinimas būtų 10/10 ir manau, tai viską pasako :)

1 komentaras:

  1. Visai neseniai taip pat dariau apžvalgą kelių išpopuliarėjusių produktų ir tarp jų buvo ir Garnier Micelinis vandenukas. Šiuo atveju mūsų nuomonės visiškai sutapo! Jis man taip pat labai patiko ir toliau ruošiuosi juo naudotis. :)
    _______________________________
    http://lifewvicky.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti