2015 m. liepos 17 d., penktadienis

♡ Review: Organix Macadamia Oil Conditioner


Organix Hydrating Macadamia Oil Conditioner 385ml
Jau kiek ankščiau prižadėta šio kondicionieriaus apžvalga, pagaliau pateikiama jums!
Tikrai vienas iš geresnių kondicionierių Lietuvos rinkoje. Pati tikrai neišbandžiau visų esamų kondicionierių, bet šis tikrai vertas dėmesio, nes..:
Plaukus palieka švelnius, taip pat norėčiau tikėti, kad jis maitina plauką (nors pati akivaizdžių pokyčių šiuo atveju nepastebėjau) bei labai maloniai kvepia.
Kalbant apie kainą, nesakyčiau, kad yra neprieinama, nors galbūt galimą ir būtų rasti pigesnių alternatyvų, bet kol kas pati neradau, o ir kaip minėjau, manau, kad ir šio produkto kaina nesikandžioja :)
Paskaičius sudėtį galimą įžvelgti net kelis aliejus, kurie leidžia įsivaizduoti, kad iš tikrųjų kondicionierius drėkina plaukus.
Internete galima susidaryti dviprasmišką nuomonę, vienos dievina ir girią šį produktą, o kitos sako, kad daugiau gyvenime nebepirks, bet juk pati neišbandžiusi nesužinosi kaip iš tikrųjų yra, ar tau tiks tas produktas ar ne, tad iš tikrųjų šį kondicionierių rekomenduočiau išbandyti, ypač toms, kurios vis dvejoja.

2 komentarai:

  1. Kaip tik ieskojau atsiliepimu apie si produkta. Aciu kad pasidalinai, na ir as vis del to ji isbandysiu, nes vis daugiau girdziu geru atsiliepimu:))

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Džiaugiuosi, kad buvo naudinga :) Kai išbandysi ir tu pasidalink savo nuomone;)

      Panaikinti