2015 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis

❤ Product empties!


Body Farm Brown Sugar body milk 250ml
Šį kūno pienelį lengvai rasite Maximos lentynose, bet nepatarčiau jo įsigyti, nors kaina gali sužavėti.
Pati pirkau šį produktą akcijos metu, kas tikrai nekainavo daug, o dieviškas kvapas iš karto papirko. Taip, kvepia nuostabiai. Kaip ir turėtų būti pienelis yra gana skystos konsistensijos, tad jokio odos drėkinimo poveikio nesuteikia. Bet didžiausias minusas - užsitepus ant odos ji lieka lipni, kas tikrai nėra malonu. 

Būk Nail polish remower 150ml
Eilinis nagų lako valiklis, kuriam neturiu didelių priekaištu, tiesiog produktas atliekantis savo darbą ir tiek. Tiesiog patogu, kai prireikus gali rasti kiekviename prekybos centre ;)

Avon Little red dress glimmerstick eye liner
Juodas akių pieštukas, kuris ypatingo įspūdžio nepaliko, tad vertinčiau jį vidutiniškai. Patogi pakuotė, išsisukamas pieštukas (kurio nereikia nudrožti), pats pieštukas minkštas ir sodrios spalvos, bet nepasižymi ilgu išlikimu akių vandens linijoje, ko tikrai norėtųsi :)

Maxfactor Masterpiece Max Mascara 7,2ml
Visų laikų mano mylimiausias tušas, kurio nežadu iškeisti į nieką kitą. Kad ir kiek bebandau naujų tušų, niekas nesuteikia tokio rezultato mano blakstienoms, ką suteikia šis tušas. Manau, kad mano nuomonė aiški :)

Lavera My Age day cream with white tea 1ml
Dieninio kremo mėginėlis, kuris paliko įspūdi, ne tik savo ypatingai maloniu kvapu, konsistensija, bet ir maloniu jausmu, pasitepus juo. Iš tikrųjų pasirodė labai švelnus, malonus kremas ir turėdama galimybę išbandyti šį produktą tikrai neatsisakyčiau. Žinoma, plačios ir tvirtos nuomonės negaliu pateikti, nes tiesiog per mažas kiekis produkto.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą