2015 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

♡ Garnier Fructis "Thick&Gorgeous" plaukų priežiūros linijos apžvalga + šukuosenos idėja

Per atostogų įspūdžius, dienas praleistas prie jūros ir praktiškai nebuvimą namuose, tik dabar turiu laiko peržvelgti visą Garnier Fructis "Thick&Gorgeous" liniją. Nors patį siuntinį jau gavau gal net prieš 3 savaites, tad ačiū už galimybę išbandyti produktus ir pasidalinti savo nuomone!


Visa "Thick&Gargeous" linija, kurią sudaro: stiprinamasis plaukų šampūnas ir kondicionierius, stiprinamoji plaukų kaukė, nenuplaunamas nuo karščio apsaugantis plaukų kremas, serumas storinantis plaukų galiukus, purškiamoji plaukų pudra.


Šampūnas ir kondicionierius, stiprinantis ir akivaizdžiai didinantis plaukų apimtį ir storinantis plauką.
Asmeniškai, mano plaukus šampūnas šiek tiek sausina, bet kondicionierius drėkina plauką, tad rezultatas nenuvilia. Šampūnas lengvai putoja, tad lengva ir patogu naudoti. Kondicionierius plauką sušvelnina, pamaitina. 


Taip pat negaliu nepaminėti, kad visa linija pasižymi laaabai maloniu kvapu.
Stiprinamoji plaukų kaukė, suteikianti švelnumo ir storinanti plaukus. Iš tikrųjų švelnina plaukus bei maitina juos.


Nenuplaunamas nuo karščio apsaugantis plaukų kremas. Nors pati retai naudoju plaukų džiovintuvą ar žnyples, bet kartais juk norisi pakeisti šukuoseną ar per šventes atrodyti kiek kitaip. O apsauga plaukams, manau, kad dar niekam nepakenkė ir tos, kurios myli ir rūpinasi savo plaukais, džiaugsis šiuo produktu. Kiekio reikia nedidelio, tad produkto užteks tikrai ilgam. Akivaizdžių rezultatų nesuteikia, bet juk jo paskirtis ir yra - apsaugoti :)


Plaukų galiukus storinantis serumas. Vėl gi, nerealus kvapas! Maitina plaukų galiukus ir žada suteikti jiems storumo. Teigiama, kad galima naudoti nuo šaknų iki galiukų, bet pati niekada nenaudoju serumų, aliejukų ant plaukų šaknų, tad ir šį naudoju tik galiukams.


Ir iš visos linijos produktų mano širdį pavergė ši - apimties suteikianti purškiamoji plaukų pudra.
Puikiai tinka tiek suteikti apimtį, bet taip pat atgaivinti plaukus, kai plaukai ties šaknimis truputi pradeda riebaluotis. Pudra bespalvė, tad ant mano natūralių, rudų plaukų nepalieka nieko. Taip pat pudra tinka užfiksuoti plaukus ar šukuosena, nors itin dideles fiksacijos neturi, kas man patinka. Tad plaukai nebūna sulipę. Iš tikrųjų jeigu turėčiau rekomenduoti vieną produktą iš visos linijos - siūlyčiau šį, tikrai vertas dėmesio! :)

Štai kaip atrodo mano plaukai, po plovimo su šia linija, na, manau, kad apimties tikrai pakanka :)


Taip pat pateikiu lengvos šukuosenos idėją, kurią labai paprasta pasidaryti, bet kai tiesiog palaidi plaukai atsibosta ar norisi šiek tiek juos atitraukti nuo veido - tai puiki išeitis!


Jeigu norite dar didesnės apimties, siūlau plaukus džiovinti nuleidus galvą žemyn, taip įgausite dar daugiau apimties. 
Supyniau dvi kasytes - vieną iš vienos pusės, kitą iš kitos, užtvirtinau jas elastinėmis peršviečiamomis gumytėmis.
Viena kasytę apjuosiau ir pritvirtinau, o kitą kasyte dėjau ant pirmosios ir jos galą paslėpiau po pirmają, pritvirtinau. Viską papurškiau purškiamąja pudra. Vuolia!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą