2015 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis

♡ NEW IN: Body&Hair CareKaip aš džiaugiuosi, kad vėl vasara sugrįžo, nes jau buvau pasiilgusi saulytės ir šilumos. Tik per tokius orus ir norisi būti kieme, vaikščioti po sodą, valgyti uogas,degintis, maudytis..
Džiaugiuosi, kad grįžo noras rašyti čia, atrodo, pačios rankos rašo :) Turbūt reikėjo pasiilsėti nuo visko, atsipalaiduoti ir apie nieka negalvoti.
Truputis naujų produktų iš užsienio, pažiūrėsime, išbandysime ir jeigu ką domina atsiliepimai apie konkretų produktą, lauksiu pageidavimų komentaruose.
siunčiu daug Saulėtų dienų!

Vaseline Spray moisturiser 190ml


Gillette Venus Embrace Sensitive shaver

Aussie Miracle Recharge Shine lightweight conditioning spray 250ml


John Frieda Frizz Ease 6 effects serum 50ml


1 komentaras:

  1. merginos, beveik visos cia skelbiamos ir aptarinejamos firmos atlieka ziaurius bandymus su gyvuneliais. Pries ka nors pirkdamos ir sitaip finansuodamos tokius zmones issiaikinkit kam bus skirti jusu pinigai. Visada galit uzeit i www.peta.com ir pasiskaityt kurios firmos atlieka kankinimus ir kurios ne. DOVE, GARNIER, LOREAL, VICTORIA SECRET, AVON, ESTEE LAUDR, BENEFIT, LANCOME, MAC, COVERGIRL, REVLON, MAYBELLINE ir dar daug kitu zinomu firmu kankina gyvunelius ir to neskelbia..Yra firmu kurios pries ziauru elgesi su gyvunais-geriau paremkime tokas.

    AtsakytiPanaikinti