Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ Style inspiration: Olivia Palermo

Olivia PalermoSome random outfits, that I like, hope you too.
Have a lovely evening!

Komentarai

 1. Visi jos derinukai tooookie grazus <3

  AtsakytiPanaikinti
 2. kažkodėl stilius pasirodė labai britiškas, nors ji lygtais amerikietė, tiesa? :) gražu

  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pazymejau tave Geriausio blogo nominacijoje. Jei turesi laiko ir noro, kvieciu sudalyvauti. Daugiau info cia: http://smellofpeony.blogspot.de/2014/08/best-blog-award.html

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki! :) kviečiu užsukti į naujai susikūrusį tinklaraštį! :) Ačiū! http://lafille-verte.blogspot.com/?m=1

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ji labai įivepianti, galėčiau žiūrėti ir žiūrėti į šias nuotraukas :)

  Ievushka.com

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Review: ESSENCE INSTA PERFECT skysta kreminė pudra

Nors skystas veido pudras išbandau pakankamai retai, dėl gana jų skalsaus naudojimo, bei pripratimo prie vieno ar dviejų mėgiamų produktų naudojimo, visgi šį kartą susigundžiau išbandyti šią naujieną iš ''Essence''. Prisipažinsiu, šis produktas mane papirko savo spalva, kuri turi geltono (ne rausvo) atspalvio, kuris būtent mano, tokio atspalvio odai, puikiai tinka. Na, o mišriai odai taip pat labai svarbus aspektas yra ir užrašas - ''Stiprus matinis efektas''.
''Essence'' #insta perfect (Liquid make up).

Pradėsiu nuo pakuotės, kuri gal ir nėra labai ypatingo ir akį traukiančio dizaino, bet iš tikrųjų patogi naudojant. Kadangi nors ir nėra dozatoriaus, paspaudžiant buteliuką, kreminė pudra lengvai dozuojasi.  Spalvų pasirinkimas: 9 spalvos, gali pasirodyti šiek tiek mažokai, bet kadangi pudros kaina tikrai yra prieinama (5eur), visgi galimybė įsigyti dvi spalvas ir jas maišyti pagal odos atspalvį - viena iš išeičių. Galbūt tai gali pasiro…

♡ Dabartinė plaukų priežiūros rutina

Pastaruosius kelis mėnesius, savo plaukų būkle pradėjau rūpintis dar labiau. Juk kas nenori turėti sveikų plaukų? Manieji visada buvo ir yra linkę sausėti (ypatingai plaukų galiukai) ir išsišakoti.
Plaunu juos kas 3 dienas. Retsykiais naudoju sausą plaukų šampūną.
Geriu plaukams, nagams ir odai subalansuotus vitaminus, žuvų taukus, taip pat stengiuosi suvartoti bent po 1 litrą vandens per dieną.
Stengiuosi valgyti daugiau vaisių, daržovių, riešutų, sveikesnio maisto. Nevalgau daug padažų, saldumynų.
Žinoma, mėgstu valgyti ir saldumynų ir traškučių ar dar kokio nesveiko maisto, tiesiog manau, kad svarbu palaikyti balansą, tarp sveiko ir nesveiko maisto :)

Šiandien pasidalinsiu priemonėmis, kurias naudoju plaukams puoselėti ir prižiūrėti.
Bent kas antrą plaukų trinkimą, naudoju kaukes plaukams. Kaukes su natūraliais aliejais, kuriomis mėgstu išsitepti plaukus, orientuodamasi į plaukų galus, susipinu į kasą ir palieku per naktį. Kartais prieš plovimą išsitepu ir palaikau porą valandų.
K…

♡ ''Nida'' veido kremas ANTI ACNE - nepasiteisinęs produktas?!

Aš buvau viena tų pirmųjų, kuri pamačiusi parduotuvės lentynose produkciją ''Nida'' - nusprendė ją išbandyti. Du produktus, apie kuriuos šiek tiek jau kalbėjau čia - SKAITYTI ČIA. Teko internete, įvairiuose forumuose pastebėti, kad nemažai diskusijų sukėlė nauja (dabar jau nebevisai naują) veido priežiūros linija, kurią aš išmėginau. Tad mėgindama dar labiau prasklaidyti rūką, pateikiu savo nepagražintą  nuomonę apie veido kremą Anti Acne.

Kaip galime suprasti ir iš pavadinimo, produktas skirtas probleminei odai, kovoti su spuogais ir valyti užsiteršusias veido poras. Nė velnio, jis nesusitvarko nei su viena iš šių problemų. Kaip žinome, salicilo rūgštis pasižymi nedideliu graužimu ant odos, taip galime beveik iš karto pajausti kada jos sudėtyje yra.  Šiame produkte jos yra, bet tikrai labai jau minimalus procentas, nes pojūčio - jokio. Aš šį kremą naudoju kaip įprasta drėkinamąjį kremą, nes būtent man, jis toks ir yra.
Panagrinėjus sudėtį, tikrai galima pamatyti, kad …