2014 m. rugpjūčio 4 d., pirmadienis

Product empties

Sveikučiai!


*

THE BODY SHOP Body Lotion (Apple blossom) 200ml
Obuolių žiedų kvapo kūno losijonas, limituoto leidimo. Iš tikrųjų jį turiu jau ne tokį trumpą laiką, tad buvau dabar daugiausiai apsistojusi ties jo naudojimu, nes, manau, kad jau buvo laikas jį sunaudoti :)
Na, o apie patį losijoną, žinoma, kvepia skaniai, bet konsistensija gan skystoka. Drėkinimo ypatingo nebuvo, tiesiog priskirčiau jį kaip nieko ypatingą, bet ne prastą losijoną.
6/10


SO...? ETERNAL Touch Me perfumed body lotion 50ml
Gavau šį losijoną rinkinyje kartu su tokio pat kvapo kvepaliukais. Nors pačiai tiesa sakant firmą ne itin žinoma. Pirkti jie UK, bet jeigu neklystu mačiau ir Eurokose ar kažkurioje kitoje parduotuvėje.
Konsistensija patiko labiau būtent šio, nei pastarojo. Drėkina gan neblogai, maloniai kvepia. Bet truputėlį lipnus, tad reikia luktelti šiek tiek kol įsigers. Nedidelio dydžio, tad keliaujant, manau, kad patogaus kiekio.
7/10


RASA Regenerative shampoo with silk proteins, honey, ans D-panthenol 300ml
Teko bandyti ir Margaritos šampūną, kuris paliko ne itin gerus atsiliepimus. Tad prieš išbandant dar vieno lietuviško gamintojo produkciją, nesitikėjau gero produkto. Sesei parekomendavus išbandžiau. Ir žinot ką? O gi nenusivyliau. Jau antrą ar trečią pakuotę naudoju. Šampūnas tikrai labai neblogas, stebuklų nedaro, bet savo paskirtį - išplauti plaukučius mano atveju - atlieka puikiai. O dar ir sudėtis pasirodė kiek naudingesnė mano naudai, nei kitų šampūnų. Dedu didelį pliusą.
10/10


GARNIER Moisture Match
Nusprendžiau įtraukti ir šiuos mėginėlius, kadangi išbandyti produktą jų tikrai pakanka. Labai malonios tekstūros, švelnaus ir švaraus kvapo, greit įsigeriantis ir, žinoma, drėkinantis.
Iš mėginėlių tikrai susidariau neblogą nuomonę apie šį kremą.
Vertinti nevertinsiu, nes negaliu pasakyti pilno produkto veiksmingumo, bet jeigu kas galvojat išbandyti, aš siūlyčiau būtent tai ir padaryti ;) 

8 komentarai:

 1. TBS kuno losijonai man irgi tokie....lyg ir neveiksmingi, bet pirkti norisi. Turbut suzavi kvapai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man asmeniškai jų kūno sviestai žymiai geresni :)

   Panaikinti
 2. Turėjau aš šį Rasa šampūną, tai jis man labai nepatiko :)
  Muilo Burbulai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, taip kas vienam tinka - kitam gali netikti. Aš kitų Rasos šampūnų nebandžiau dar, bet būtent šis labai tiko ;)

   Panaikinti
 3. Man taip pat labiau tbs sviestai patinka. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rasa šampūnai tikrai geri ir jų sudėtis žymiai sveikesnė nei, kad ir tų makadamijos ir t.t. Dėl sudėties, tai labai naudingas puslapis www.kosmetikosdnr.lt ten rasi visų populiarių produktų analizę.

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bandžiau 'atnaujintoje' pakuotėje Rasos šampūną, tai nusivyliau. Labai jau tirštas, sunkiai putoja, naudojasi ne taupiai, o ir pati pakuotė ne tokia patogi.

   Panaikinti