Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ NEW IN: 3 perfums!


❤  CHANEL| ESPRIT| S.OLIVER ❤  All these perfumes I got from my boyfriend, thanks for him CHANEL CHANCES. OLIVER SELECTION


ESPRIT

My favorite perfume still is Jimmy Choo (Post about this perfume is here) because it's something amazing about that. Love it sooo much! But I don't use it for every day, wanna keep it special. 

Komentarai

  1. Na as tikrai su visais nesidalinciau kvepalais kurie yra analogai ir visikai neprilygsta orginalui kaip chanel :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Vasaros mylimiausi | Summer essentials

Šiandien nusprendžiau pasidalinti keliais mėgstamiausiais produktais, kuriuos itin pamilau vasaros sezono metu.Taip sakant, vasaros must have (privalai turėti) produktais, be kurių neįsivaizdavau šiltų vasaros dienų.


1. ''Lumene'' Lahde Artic Spring drėkinanti veido migla.
Dar prieš įsigyjant šį produktą, mintyse jau įsivaizdavau, kad vasarą jis bus pats geriausias palydovas. Ir tikrai neklydau, nes karštą vasaros dieną, labai malonu atgaivinti veido odą drėkinančia dulksna.
Pilnas aprašymas apie produktą čia.


2. ''Batiste'' sausas plaukų šampūnas.
Kai esi toli nuo namų, išvykoje prie ežerų su palapinėmis ar bet kur, kur tuo metu negali įprastai išsiplauti plaukų, būtent sausas šampūnas yra tikras išsigelbėjimas.
Vienas iš mano mėgstamiausių - ''Batiste'', pilną aprašymą apie produktą rasi čia.

4. ''Vaseline'' purškiamas kūno losjonas.
Ypatingai lengvas, drėkinantis, greitai įsigeriantis ir nepaliekantis nemalonaus lipnumo …

♡ Apžvalga: Maybelline maskuoklis Anti-Age The Eraser Eye.

Turbūt jau dauguma merginų girdėję, o gal net ir bandęMaybelline ''Instant Anti-Age The Eraser Eye'' maskuoklį. Juk beveik visos bloger'ės apie jį yra rašiusios ar bent minėjusios. Bet visgi šį kartą norėčiau apie jį papasakoti iš savo pusės :)


Mano žiniomis šis maskuoklis Lietuvos rinkoje pasirodė pavasarį, būtent tada aš jį ir įsigijau. Kadangi spalvų pasirinkimas  mane tikrąją to žodžio prasme - papirko, kadangi rasti maskuoklį gelsvo tono Lietuvoje - misija tikrai nelengva.. :) Mano turima spalva: Light.

Mano nuomonė:  Visų pirmą pastebėjau, kad jis gana greitai naudojasi, gal taip tik man? :)  Pati kempinėlė - aplikatorius labai maloni ir švelni, tad tikrai nedirgina odos, tik gal ne itin higieniška.. Norimą produkto kiekį išspaudžiame pasukdami viršutinę dalį. Vidutinio maskavimo produktas, gerai užmaskuoja odos netobulumus ir neapsunkina veiduko. Aš jį naudoju užmaskuoti spuogeliams ar kitokiems netobulumams, kadangi priemonės spalva ypatingai atitinka mano veido…

♡ Dabartinė plaukų priežiūros rutina

Pastaruosius kelis mėnesius, savo plaukų būkle pradėjau rūpintis dar labiau. Juk kas nenori turėti sveikų plaukų? Manieji visada buvo ir yra linkę sausėti (ypatingai plaukų galiukai) ir išsišakoti.
Plaunu juos kas 3 dienas. Retsykiais naudoju sausą plaukų šampūną.
Geriu plaukams, nagams ir odai subalansuotus vitaminus, žuvų taukus, taip pat stengiuosi suvartoti bent po 1 litrą vandens per dieną.
Stengiuosi valgyti daugiau vaisių, daržovių, riešutų, sveikesnio maisto. Nevalgau daug padažų, saldumynų.
Žinoma, mėgstu valgyti ir saldumynų ir traškučių ar dar kokio nesveiko maisto, tiesiog manau, kad svarbu palaikyti balansą, tarp sveiko ir nesveiko maisto :)

Šiandien pasidalinsiu priemonėmis, kurias naudoju plaukams puoselėti ir prižiūrėti.
Bent kas antrą plaukų trinkimą, naudoju kaukes plaukams. Kaukes su natūraliais aliejais, kuriomis mėgstu išsitepti plaukus, orientuodamasi į plaukų galus, susipinu į kasą ir palieku per naktį. Kartais prieš plovimą išsitepu ir palaikau porą valandų.
K…