Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

❤ I love my life!

Sveikučiai?

Ar ir jūs jau gyvenate vasariškomis nuotaikomis? :) Aš pastebėjau, kad mane veikia oras, sumažėjęs darbingumas, norisi daugiau poilsio, promogų, daugiau laisvo laiko leisti kieme. Vakarais pabėgioti - tapo lyg įprotis, nors kartais dėl laiko stokos ar tiesiog nuotaikos ir praleidžiu kokį vakarą, bet taip gera po dienos darbų, išbėgti ir tiesiog pabūti su savo mintimis, atsipalaiduoti :)Kaip myliu tuos mažus vasariškus džiaugsmelius - pakalnučių, jazminų ir alyvų kvapas - vienas iš jų  

 Tikiuosi, kad ne mane viena džiugina tokie maži dalykėliai. Nors kartais pamirštame ir net neatkreipiame dėmėsio koks grožis supa mus, visgi kas išdrįstų nepritarti, kad gamtos grožis - tai kažkas neįtikėtino?

Jeigu gerai įsižiūrėsite pamatysite penkialapį žiedelį - sėkmė mane lydi visada - aš tuo įsitikinusi :)
Kiekviena dieną sau kartoju, kaip aš myliu gyvenimą ir kokia esu laiminga. Jaučiuosi užpildyta visu 100%, širdutė džiaugiasi, šypsena nedingsta, akytės blizga... Juk kiek mes daug turime, nors dažniausiai galvojame ko neturime, ko mums trūksta, visai pamiršdami tuos, kuriuos turime ir be galo mylime. Branginkime viską ką gyvenimas duoda, nepamirškime gyventi dėl savęs, išnaudokime visas galimybes, nepamirškime džiaugtis gyvenimu, šypsotis. Juk mes visi nusipelnėme gyvenimo tokio kokio norime!
Gražios dienelės!Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…