2014 m. gegužės 19 d., pirmadienis

❤ I love my life!

Sveikučiai?

Ar ir jūs jau gyvenate vasariškomis nuotaikomis? :) Aš pastebėjau, kad mane veikia oras, sumažėjęs darbingumas, norisi daugiau poilsio, promogų, daugiau laisvo laiko leisti kieme. Vakarais pabėgioti - tapo lyg įprotis, nors kartais dėl laiko stokos ar tiesiog nuotaikos ir praleidžiu kokį vakarą, bet taip gera po dienos darbų, išbėgti ir tiesiog pabūti su savo mintimis, atsipalaiduoti :)Kaip myliu tuos mažus vasariškus džiaugsmelius - pakalnučių, jazminų ir alyvų kvapas - vienas iš jų  

 Tikiuosi, kad ne mane viena džiugina tokie maži dalykėliai. Nors kartais pamirštame ir net neatkreipiame dėmėsio koks grožis supa mus, visgi kas išdrįstų nepritarti, kad gamtos grožis - tai kažkas neįtikėtino?

Jeigu gerai įsižiūrėsite pamatysite penkialapį žiedelį - sėkmė mane lydi visada - aš tuo įsitikinusi :)
Kiekviena dieną sau kartoju, kaip aš myliu gyvenimą ir kokia esu laiminga. Jaučiuosi užpildyta visu 100%, širdutė džiaugiasi, šypsena nedingsta, akytės blizga... Juk kiek mes daug turime, nors dažniausiai galvojame ko neturime, ko mums trūksta, visai pamiršdami tuos, kuriuos turime ir be galo mylime. Branginkime viską ką gyvenimas duoda, nepamirškime gyventi dėl savęs, išnaudokime visas galimybes, nepamirškime džiaugtis gyvenimu, šypsotis. Juk mes visi nusipelnėme gyvenimo tokio kokio norime!
Gražios dienelės!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą