Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

2013 Fashionable colors!

Sveikučiai! Šiandieninis įrašas, apie madingiausias ateinančio sezono pavasario/vasaros spalvas!
Manau, kad tai yra tikrai aktualu ir įdomu, kas gi šiemet karaliaus jūsų spintoje, žinoma, jeigu vaikotės bent kažkiek mados! :) Tikiuosi įrašas bus įdomus ir vertingas!


Hi! Today's entry on the most fashionable next season spring / summer colors!
I think this is really relevant and wonder what the heck this year, the king of your closet, of course, if we follow at least some fashion! :) I hope the entry will be an interesting and rewarding!

"Pantone" spalvų institutas, esantis Amerikoje, kasmet išleidžia 10 madingiausių pavasario/vasaros spalvų paletę, atsižvelgdami į dizainerių kolekcijas. 
Kaip žinome, praeitais metais pirmoje vietoje puikavosi liepsnojanti oranžinė spalva, o šiemet į jos vietą ketina įsitaisyti SMARAGDINĖ spalva. Na, o paletę sudaro daugiausiai pastelinės spalvos, su keletu ryškesnių. Iš tikrųjų, jeigu palygintume su praeito sezono spalvomis, jos skirtųsi ne itin, tad neskubėkite atsisakyti praeito sezono drabužių, juos tikrai rasite kur pritaikyti ir šiame sezone. 
Net trys spalvos išlieka tokios pat kaip praeitame sezone (violetinė, oranžinė ir tamsiai melyna), tai dar kartą įrodo, jog kai kurių drabužių tikrai nevertėtų pakeisti naujais :)
Mano nuomone, sezono spalvos tikrai gražios, kadangi pati gan mėgstu švelnias, pastelines spalvas. Taip pat puiku, nes pastelines spalvas nesunku derinti su keliais ryškesniais akcentais. Jau laukiu, nesulaukiu vasaros, šiltų orų, kai galėsiu išsitraukti plazdančią suknelę ir džiaugtis puikiu oru, degintis saulėje, maudytis ir ilsėtis, bei pramogauti...


Pantone Color Institute, in America, spends 10 fashionable spring / summer color palette, depending on designer collections.
As you know, last year, in the first place sported a fiery orange color, and this year in its place is going to sit back emerald color. Well, with a palette of mostly pastel colors, with a few brighter. Indeed, if we compare with the previous season colors, its not very different, so do not rush to give up the last season clothing, they are sure to find possible applications in this season.
Even three colors remain the same as in the previous season (purple, orange and dark blue), which proves once again that some of the clothes really should not replace :)
In my opinion, really beautiful color of the season because it is quite fond of soft, pastel colors. It is also great because it is easy to combine pastel colors with some brighter accents. Already looking forward to not getting the summer, warm weather, when you draw a fluttering dress and enjoy the beautiful weather, soak up the sun, swim and relax, and entertain ...

Keletas idėjų su būtent šiomis spalvomis:
A  few ideas with precisely these colors:


Pripažinkit, spalvos neįtikėtinai nuostabios! (bent jau man)
Gero likusio sekmadienio!
color unbelievably amazing! (at least to me)
Good rest on Sunday!
- Jūsų Eglė  

Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…