2012 m. gruodžio 28 d., penktadienis

A little bit of my life ❤

Sveikučiai!
Visų pirma džiaugiuosi atostogomis, taip gera atsigulti į lovą ir žinoti, kad nereikės rytoj anksti keltis - galėsiu miegot kiek tik norėsiu. Šį dalyką aš žinoma išnaudoju, atsikeliu dažniausiai 9 ar puse 10. Žinoma, gerai ir tai, kad galiu savęs ir vakarais nebekontroliuoti, iki šiol stengdavausi vėliausiai nueiti miegoti 23 val. Nes žinau, kad kitaip bus be galo sunku keltis ryte. O dabar - atostogų metu, nueinu miegoti ir 24 val, kartais net ir 1 val. nakties. 
Vakar atsikėliau berods 10 valanda, žinoma nuėjau nusiprausti, apsirengiau, susišukavau - na žodžiu visas rytines procedūras :) Tada papusryčiavau, pažiūrėjau truputį TV ir su mama išsiruošėme į miestą. Nuvažiavome iki prekybos centro ir apsipirkome. Kita mūsų stotelė buvo pasisvečiuoti pas tetą. Pakalbėjome, išgėrėme karštos kavos ir arbatos, bei pasmaguriavome džiovintais vaisiais. Ten praleidome gal geroka valandą. Pagaliau grįžome namo. Paskui nieko ypatingo nenuveikiau, tiesiog tinkamiausias apibūdinimas būtų džiaugiausi atostogomis ir ilsėjausi. Žiūrėjau TV, buvau prie kompiuterio, ėjau su savo šuniuku pasivaikščioti. Vakare dar paskambino draugė, su ja gal pusvalandi linksmai pasišnekučiavome :) Diena prabėgo gan greitai - visada taip būna, kai atostogos, nors ir šiaip, kai nebūna atostogų viskas prabėga gan greit :)
Šiandien atsikėliau tokiu pat metu. Nesinorėjo lipti iš lovos, juk taip gera, kai saulytė šviečia, o lovoje šilta ir gera :) Bet visgi išsiropščiau iš lovos ir nuėjau žiūrėti TV. O va dabar nutariau užsukti į savo blog'ą ir papasakoti jums, ką nuveikiau :) Vakare sulauksiu svečių - atvažiuos mano krikštotėvelis su dukra. Tai lyg tradicija artėjant mano gimtadieniui (kuris jau bus už kelių dienų) ar jam atėjus - niekada manęs nepamiršta pasveikinti krikštotėvai. Iš ties tuo labai džiaugiuosi, nes taip parodomas dėmesys ir, kad jiems esu svarbi. Labai džiaugiuosi savo krikštotėvais - jie labai geri žmonės :) Taigi nusimato linksmas ir smagus pasisėdėjimas vakare. 
Keletas nuotraukėlių iš mano pastarųjų dienų gyvenimo :)

Prazydusi mazyte orchideja :)

Musu eglutes fragmentas :)


Labai myliu kaspinus. Raudonasis kaspinelis ant girliandos :P

Mano nude naguciai :)

Mano drauge, kurios tiesiog negalejau nenufotografuoti.
Tai tiek si karta :)
Kalėdinė Eglė :*

Don't understand Lithuanian? So at the top right is the Google translator, which all of my entries will be translated into your language and be able to understand everything :)

2 komentarai:

 1. Fainuolis kaciukas!
  As irgi turiu augintini namuose, tai niekada neatsispiriu ji nufotografuoti;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dekui ;> As turiu ir ne viena augintini, tai tik fotografuok :D

   Panaikinti