2012 m. gruodžio 1 d., šeštadienis

Penktadienio vakarui - "Dziungles"

Ketvirtadienio vakara, nusprendziau internetu nusipirkti bilietus i Forum Cineme rodoma filma "Dziungles". Jis buvo rusu kalba su lietuviskais subtitrais, nes jei nebutu buve subtitru, vargu ar buciau ka supratus, nes istiesu nelabai draugauju su rusu kalba. Filma ziurejome 3D formatu, tad viskas atrode dar tikroviskiau. Zinoma, kaip filmas be nerealiai skaniu karameliniu popkornu ir gerimo! :) 
Kadangi turejau du kuponus (dviems bilietams), prikalbinau mama, eiti ziureti filmo kartu. 
Filma trumpai apibudinciau - Romantine, nuotykine, komedija. Is tiesu pries perkant bilietus, perziurejau sio filmo treileri - kazkuo sudomino. Filmas patiko, net gi sakyciau labai. Atrodo kartu toks realus ir gyvenimiskas, bet zinoma buvo ir fantastiniu dalyku. Jei reiktu ivertinti filma, as zinoma ivertinciau 10/9.5 
Kas turesite galimybe, ar tiesiog noresite paivairinti savo kasdienyje - butinai paziurekite si filma. Kaip zinoma, rusu kurejai (ir visi rusai) gali pasigirti geru humoro jausmu, siame filme man butent tai ir patiko. Lietuvoje, bent jau teko pastebeti, kad dazni anekdotai ar siaip juokeliai yra su ivairiais keiksmazodziais ir nemalonus. Bent jau as megstu lengva, gyvenimiska humora, tai butent ir buvo siame filme. 

Pagrindiniai aktoriai - Vera Brezneva ir Sergey Svetlakov. Rezisierius -  Aleksandr Vojtinskij. 
Filmo aprasymas:
Sergejų ir Mariną ištiko šeimyninio gyvenimo krizė. Kad išgelbėtų santuoką, Marina įkalba vyrą vykti į egzotišką kelionę.
Visą kelią nenutyla sutuoktinių barniai, per kuriuos jie galiausiai atsiduria neįtikėtinai gražioje, bet negyvenamoje saloje, pasimetusioje kažkur vandenyne.
Vietoj to, kad kovotų dėl išgyvenimo, sutuoktiniai toliau aiškinasi santykius, kol tai perauga į tikrą karą.
O be to, pasirodo, kad saloje gyvena kovingų čiabuvių gentis!
Ar išgelbės meilė jei ne pasaulį, tai bent du nevykusius keliautojus, o svarbiausia – jų santykius?
Įspūdingi filmo vaizdai, nufilmuoti tikrų tikriausioje tropinėje saloje, žmonių mylimi aktoriai ir kvapą gniaužiantys nuotykiai šaltą rudenį (žiemą) jus perkels į karštą vasarą ir padovanos tikrai gerų emocijų!

Sis filmas dar karta irodo, kad tikra meile nugali viska! :)
Gal is jusu kas irgi jau buvo siame filme ar dar galvoja eiti paziureti? :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą