Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ Dabartinė plaukų priežiūros rutina

Pastaruosius kelis mėnesius, savo plaukų būkle pradėjau rūpintis dar labiau. Juk kas nenori turėti sveikų plaukų? Manieji visada buvo ir yra linkę sausėti (ypatingai plaukų galiukai) ir išsišakoti.
Plaunu juos kas 3 dienas. Retsykiais naudoju sausą plaukų šampūną.
Geriu plaukams, nagams ir odai subalansuotus vitaminus, žuvų taukus, taip pat stengiuosi suvartoti bent po 1 litrą vandens per dieną.
Stengiuosi valgyti daugiau vaisių, daržovių, riešutų, sveikesnio maisto. Nevalgau daug padažų, saldumynų.
Žinoma, mėgstu valgyti ir saldumynų ir traškučių ar dar kokio nesveiko maisto, tiesiog manau, kad svarbu palaikyti balansą, tarp sveiko ir nesveiko maisto :)

Šiandien pasidalinsiu priemonėmis, kurias naudoju plaukams puoselėti ir prižiūrėti.
Bent kas antrą plaukų trinkimą, naudoju kaukes plaukams. Kaukes su natūraliais aliejais, kuriomis mėgstu išsitepti plaukus, orientuodamasi į plaukų galus, susipinu į kasą ir palieku per naktį. Kartais prieš plovimą išsitepu ir palaikau porą valandų.
Kaukėms naudoju įvairius aliejus, apie kuriuos jau račiau čia.
Paskutiniu metu itin pamėgau štai šį produktą, kuris yra aliejų mišinys. Kainuoja gal apie 3 eur, užtenka pakankamai ilgai. Mano plaukai dievina šį produktą. Tikrai.


Sekantis žingsnis  - plaukų plovimas.
Šiuo metu testuoju visą Hair Jazz plaukų augimą skatinančių priemonių rinkinį. Visos šios priemonės pagamintos Prancūzijoje.
Į kurį įeina šampūnas, kaukė, kremas ir purškiklis.
*
1. Šampūnas. 250ml.
Naudojimas:
Kas 2-3 dienas šlapius plaukus ištrinkti nedideliu kiekiu šampūno ir pirštų galiukais išmasažuoti visą galvos odą 1-2 minutes. Plaikyti 2 minutes ir išskalauti šiltu vandeniu.
Šampūnas turi gana įdomų kvapą, bet malonų. Pati šampūno tekstūra tiršta ir klampi, šviesiai melsvos (permatomos) spalvos. Kiek sunkiau iš pradžių putoja, tiesiog, geriausia įsipilti šampūno šiek tiek į drėgnus delnus, patrinti tarp rankų ir tik tada įmasažuoti į plaukus. Šitaip greičiau suputoja. Mano nuomone, šampūno paskirtis išplauti plaukus, o tai jis atlieka puikiai.


2. Plaukų kaukė, kuri man tikras atradimas. Jos gaunate net 500ml.
Kai tik išsiplaunu plaukus su šampūnu, užtepu šios kaukės ir palaikau apie 3-4 minutes. Nuskalauju.
Apie ją jau rašiau čia, tad nebesikartoju. Tik teigiami atsiliepimai.


3. Nenuplaunamas plaukų kremas.
Šią priemonę paskirstau ant plaukų, per visą ilgį (prie pat šaknų - netepu).


4. Purškiklis - losjonas skatinantis plaukų augimą.
Šią priemonę purškiu ant plaukų šaknų ir įmasažuoju apie 2 minutes.


5. Purškiklis, kuris skatina ląstelių atsinaujinimą ir gyvybingumą.
Apie jį rašiau čia
Suteikia plaukams šiek tiek blizgesio, palengvina iššukavimą, na, o sudėtyje randame daug naudingų ingridientų plaukų ir odos drėkinimui.


6. Mano visų laikų mylimiausias ORO fluido aliejukas plaukams.
Tirštas, tad skalsiai naudojasi. Kvepia itin maloniai. Padeda mano galiukams mažiau išsišakoti - juos maitina bei, žinoma, sumažina jų pūtimąsi.
Naudoju jau n metų, iš mano bandytų, jis mano mėgstamiausias. Rekomenduoju.


Tai štai tokia dabartinė mano plaukų priežiūros rutina. Nieko labai ypatingo, nieko kažko išskirtinio, bet mano plaukams šios priemonės dabar tinka ir patinka.

Dėkoju, kad skaitote ir domitės,
Gražios dienos!
Eglė.♡

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Highlighter / Išsviesintojo naudojimas - kur ir kaip?

Lietuvių kalboje būtų sunku rasti atitikmenį žodžiui Highlighter , galbūt tai reikėtų vadinti išsviesintoju, bet nepavadinčiau tuo tikslingu pavadinimu.  Highlighteris - tai priemonė, kuri suteikia švytėjimą (turi švytėjimą suteikiančių dalelių), skirta išryškinti aukščiausias veido vietas.   Priemonės būna skystos, kreminės ir sausos konsistencijų . Vienos suteikia natūralesnį švytėjimą, lyg oda natūraliai būtų išskirusi šiek tiek riebalų ir susidaręs švytėjimas . Kitos būna intensyvios (labiau skirtos naudoti vakariniam makiažui), kurios itin išryškina aukščiausias vietas ir sumodeliuoja veidą.  Highlighterio naudojimas, kur? 1. Veido švytėjimas.  Priemonę naudojame ant skruostikaulių, manau, kad iš nuotraukos matosi tiksliai, kurioje vietoje :) Žinoma, galima naudoti šiek tiek ant smakro, nosies, kaktos srities, tik šiose vietose reikėtų naudoti itin saikingai ir atsargiai, jeigu turite riebesnę/mišrią odą, šiose vietose nesiūlyčiau naudoti highlighte

♡ ''Nida'' veido kremas ANTI ACNE - nepasiteisinęs produktas?!

Aš buvau viena tų pirmųjų, kuri pamačiusi parduotuvės lentynose produkciją ''Nida'' - nusprendė ją išbandyti. Du produktus, apie kuriuos šiek tiek jau kalbėjau čia -  SKAITYTI ČIA . Teko internete, įvairiuose forumuose pastebėti, kad nemažai diskusijų sukėlė nauja (dabar jau nebevisai naują) veido priežiūros linija, kurią aš išmėginau. Tad mėgindama dar labiau prasklaidyti rūką, pateikiu savo nepagražintą  nuomonę apie veido kremą Anti Acne . Kaip galime suprasti ir iš pavadinimo, produktas skirtas probleminei odai, kovoti su spuogais ir valyti užsiteršusias veido poras. Nė velnio , jis nesusitvarko nei su viena iš šių problemų. Kaip žinome, salicilo rūgštis pasižymi nedideliu graužimu ant odos, taip galime beveik iš karto pajausti kada jos sudėtyje yra.  Šiame produkte jos yra, bet tikrai labai jau minimalus procentas, nes pojūčio - jokio. Aš šį kremą naudoju kaip įprasta drėkinamąjį kremą, nes būtent man, jis toks ir yra. Panagrinėjus sudėtį,

♡ Inovacija: GERA KARMA™ purškiamas magnio aliejus

Turbūt dauguma iš mūsų žinome, kad bet kokių vitaminų trūkumas mūsų organizme, gali neigiamai įtakoti gyvybines funkcijas ar organų veiklą. Šiandienos pasaulyje su magnio trūkumu susiduria daugiau nei 80% suaugusiųjų. Būtent magnio trūkumas gali sutrikdyti daugelio organizmo sistemų veiklą ir, žinoma, taip neigiamai įtakoti gyvenimo kokybę . Magnis ypatingai svarbus širdies, kraujagyslių, kaulinio skeleto, raumenų ir nervų sistemos veiklai. Kartas nuo karto raumenis sutraukia mėšlungis? O gal atsirado bendras silpnumas, nerimas, galvos skausmai, prasta koordinacija, suprastėjo miegas, pablogėjo nuotaika ar sutriko širdies ritmas? Taip organizmas gali perspėti apie magnio stoką organizme. Tokiu atveju rekomenduočiau kuo greičiau pasidaryti tyrimus ir ieškoti priežasčių - viena iš jų gali būti ir magnio trūkumas. Jeigu jau taip nutiko, kad jūs su maistu negaunate pakankamai magnio, o organizmas negali pats pasigaminti jo ar jo junginių - privalote vartoti mikroelementą