2015 m. kovo 16 d., pirmadienis

♡ Mascara: MaxFactor vs. Benefit + Review


Turėdama galimybę išbandžiau išgirtąjį Benefit ''They're Real! Realbeyond'' tušą. Kadangi daug vlogerių ir blogerių negaili gerų žodžių šiam produktui, tad pati prieš išbandydama kėliau gana didelius reikalavimus. Bet ne kartą teko išbandyti daugumos išgirtus produktus ir šiek tiek nusivilti, o galbūt likti nesupratus, kuo visi taip žavisi ir giria? Ar ir jums taip yra buvę?Tušas nėra nevertas dėmesio, tiesiog lyginant su tuo, ką esu išbandžiusi, mano nuomone, yra geresnių tušų. Tušas gražiai prailgina, tankina blakstienas, tad jeigu turėsite galimybę išbandyti - išbandykit ir susidarykit savo nuomonę.
Kalbant apie produkto pateikima, reklamose tušas apibūdinamas kaip suteikiantis dirbtinių blakstienų efektą, turbūt tai sudomintų ne vieną, bet pati išbandžiusi galiu teigti, kad tokio rezultato nesitikėtumėte. Žinoma, jeigu turite ilgas, tankias natūralias blakstienas, tai nemanyčiau, kad tušo efektas bus akivaizdus, juk pakanka tik paryškinti turimas blakstienas.MaxFactor ''Masterpiece'' (viršuje) ir Benefit ''They're Real'' (apačioje)
Benefit ''They're Real!'' tušo didžiausią minusą išskirčiau tai, kad tušas sulipina blakstienas ir išvengti ''voro kojyčių'' efekto sunkiai pavyks. Tiesiog norėjau pateikti informaciją, ko galima tikėtis ir ko ne iš šio tušo. Gali pasirodyti, kad tušas visiškai nevertas dėmesio - tikrai ne. Tušas yra sodrios, ryškios juodos spalvos, dirbant iš lėto, manau, kad galima išgauti tikrai neblogą rezultatą. O galbūt panaudojus ilgiau ir tušui patirštėjus, rezultatas dar labiau tenkins. Tad nesakyčiau, kad tai yra objektyvi nuomonė, greičiau pirminė, kuri panaudojus produktą, gali ir pasikeisti.
Kol kas dar neradau kas pakeistų mano mylimiausią MaxFactor Masterpiece blakstienų tušą, tad galbūt net ir nebeverta ieškoti, kažko geresnio, kai šis suteikia tokį efektą, kokio aš noriu.

2 komentarai:

  1. Man Benefit'o tušas labai patiko! Aš gavau dovanų miniuką pabandymui, bet man jo ilgam užteko ir labai fainai blakstienos atrodo!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kaip ir su dauguma produktų, kas vienam tinka - nebūtinai tiks kitam. Tad labai ačiū už nuomonę! :)

      Panaikinti