2015 m. kovo 5 d., ketvirtadienis

♡ Brand Review: Rasa


Turėdama galimybę išbandyti Rasa produktus ir pasidalinti savo nuomone su savo sekėjais, neatsisakiau šio pasiūlymo. Turbūt didžiausias postūmis buvo noras atrasti naujų, puikių produktų bei sužinoti daugiau būtent apie lietuviškos kosmetikos gamintojų siūlomą produkciją. Šį kartą pasidalinsiu savo įspūdžiais apie du ''Rasos'' produktus.


RASA Facial Scrub With green tea, rice microgranules and vitamin E  75ml
Veido šveitiklis su žaliąja arbata, ryžių mikrogranulėmis bei vitaminu E

Tiesą pasakius šveitiklio pakuotė jau pustuštė, tad savo nuomonę apie šį produktą jau susidariau ir pateikiu jums. 
Produktas priskiriamas kaip tinkantis visiems odos tipams, tuo ir pati neabejočiau, nes šveitiklis labai švelnus. Malonios tekstūros (nėra per skystas), su mikrogranulėmis, kurios šveičia labai švelniai. 
Turi kvapą (man asmeniškai kvapas kažką primena :)), tad jeigu esate jautri kvapams, atsižvelkite į tai, pirkdamos šį produktą. Žinoma, kuo daugiau naudojant pripranti prie kvapo ir jau nebekreipi didelio dėmesio į tai. 
Nepasakyčiau, kad labai sausina odą (ką dauguma daro) bei nusiprausus juo, toks jausmas (nežymus) lyg koks aliejukas lieka ant veiduko, tad galbūt būtent tai ir neleidžia itin sausinti odos, bet, žinoma, naudojant drėkinantį kremą, šios problemos nebus.
Pati esu tikrai patenkinta produktu, svarbiausia produktas atlieka savo paskirtį bei yra malonus naudoti. Ateityje neatsisakyčiau šio produkto savo veido priežiūroje.

RASA Magic Hair Intensive Moisturizing Hair Leave-In Balm 150ml
Intensyviai plaukus drėkinantis nenuplaunamas balzamas

Šį produktą bandžiau gal porą kartų, tad pilnos nuomonės ir efekto nesusidariau. Asmeniškai man patiko kvapas, kuris kvepia prabanga (Gal keistai skamba, bet man su tuo asociuojasi).
Vis neprisiruošiu išbandyti su tuo išsitepti šlapius plaukus ir išsidžiovinti su plaukų džiovintuvu, manyčiau, kad balzamas turėtų suteikti spindesio, o galbūt net kiek tiesinti patį plauką. Ant pakuotės nurodoma, kad balzamas atliks visas kondicionavimo funkcijas ir suteiks apsaugą nuo karščio, tad kurios dažnai naudojat plaukams formuoti karštį, siūlyčiau išbandyti. Žinoma, būtų neįtikėtina, jeigu balzamas atliktų visas nurodytas funkcijas ir plaukai atrodytų lyg iš pasakos, netikiu tuo.
Šiaip kaip ir minėjau, apie šį produktą negaliu nieko daug pasakyti, nes, manau, kad per mažai dar naudojau, kad susidaryčiau pilną nuomonę.


 Ačiū gamintojo atstovams už galimybę išbandyti produktus ir pasidalinti savo asmenine nuomone su savo skaitytojomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą