2014 m. spalio 1 d., trečiadienis

♡ NEW IN: Face&Hair Care products


Today I'm going to show 3 products, that are my new purchases

Ready?


*

ORGANIX Hydrating macadamia oil conditioner 385ml.
Quite a long time ago I wanted to try something from this brand because I heard from quite a lot people, that they enjoy this brands products a lot. So now, I will try this one. Maybe in the future you want to know my opinion about this product? If yes, let me know!


NEUTRAL Makeup remover wipes (25 wipes)
It caught my eyes because of consist, wanna see it?
Ingredients: Aqua, Glycerin, Olus oil, Lauryn Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Allantoin, Betaine, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Oleate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
No perfume, no colorants and no parabents. 


BIODERMA Sensibio H2O Make-up removing micelle solution 250ml
You know from my previous posts, that I love this stuff!

4 komentarai:

 1. Šaunūs pirkiniai:) Tik dėl servetėlių suabejočiau. Pastebėjau jog sudėtyje yra Phenoxyethanol, kuris kaip žinia toksiškas :/ aišku, jo ten labai minimaliai yra, bet visgi.

  Atsiliepimų apie kondicionierių tikrai lauksiu!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika ;) Na, taip jos nėra 100% ekologiškos sudėties, bet lyginant su kitomis, sakyčiau, kad žymiai geresnės. Ir šiaip pati labiau mėgstu Biodermą naudoti, bet keliaujant ar tiesiog nakvojant ne namie, servetėles patogiau naudoti :) O dėl kondicionieriaus, jeigu yra poreikis, būtinai parašysiu, kai iki galo 'ištestuosiu' :)

   Panaikinti
 2. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labas, kviečiu sudalyvauti "Best blog awards" ir atsakyti į klausimus! :) Šis blogas yra paminėtas mano įraše: http://cosyfeathers.blogspot.com/2014/10/best-blog-awards.html

  AtsakytiPanaikinti