Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

TBS Body butters ❤

Sveikučiai!
Ar galite patikėti, kad vasara kurios taip laukėme - jau atėjo? Aš negaliu atsidžiaugti kiekvieną rytą mane pasitinkančia saulyte... Nuotaikos puikios kiekvieną dieną, o kur dar šyyypsenos... Bet čia turbūt ne man vienai taip :)
*
Hi loves!
Can you believe that summer which are waiting on - in our outdoor? I can not really happy wake me up every morning sun ... Mood excellent on every day, not to mention a smile ... But I guess that's not for me as one :)


Tai gi, šiandiena nusprendžiau parodyti savo mylimiuosius The Body Shop kūno sviestus...
Kas turite kokį produktą iš TBS, turbūt žinote apie ką aš kalbu... Taip, taip.. Tai nepakartojami kvapai! 
*
It would, today, I decided to show off their most loved The Body Shop Body Butter ...
What you have any product from TBS, you probably already know what I'm talking ... Yes, yes .. It smells amazing!


Iš tikrųjų, kas turi - žino, kad jie ne tik beprotiškainuostabiainepakartojamai kvepia, bet ir puikiai įsigeria į oda, puikiai drėkina, bei kas man labai patinka, pasitepus jau po poros minučių nesijaučia jokio lipnumo, o kvepi pasakiškai :)
*
In fact, who have - be aware that they are not only extremelyamazinginimitably smells, but also well absorbed into the skin, moisturizes well, and what I really like, anointed after a couple of minutes does not feel any stickiness and smells fabulously :)


Šis braškinis gardumynas kvepia pasakiškai (žinau, visi jie taip kvepia). Šį jau turiu bene ilgiausiai, todėl jo mažiausiai beturiu, bet vis tiek laaaabai jį myliu :D
*
This smells like Strawberry delicacy fabulously (I know, all they smell). This is the oldest in my possession, so trough the needy, but still veeery much love it: D


Ir dar vienas mano mylimukas, tai Persikinis sviestukas (net susirimavo :D). Kvepia of course persikaiss! Kai tik pasitepu, vaikštau visa persikinė ir apsipatenkinus :D 
*
And another one of my loves, this Peach butter. Of course Smells peaches! Once anointed, walks all the sweet peach: D


Ir paskutinysis iš mano šauniojo trejetuko - Laukinių vyšnių kvapo. 
Nieko nebesakau, visi turbūt viską žinot, o jei ne tiesiog išbandykit ir suprasit apie ką aš kalbu :)
*
And the last of my trio - Wild cherry scent.
Anything not say, all probably know everything, but if not just a try and know what i mean :)


Visi kūno sviestai pirkti UK, bet kaip žinote TBS parduotuvių yra ir Lietuvoje.
O kokio kvapo jūsų kūno sviestas mylimiausias? :)
*
These body butters are buy in the UK, but as you know TBS stores are also in Lithuania.
And what scent your body butter is a favorite? :)

Kiss, Egle.                                                                                                                            Bučkis, Egle.
Sends lot of sun!                                                                                             Daug daug saulytės siunčiu!

Komentarai

 1. TBS patys geriausi kūno sviestai! užpavydėjau taviškių.. :)

  www.le-elegante.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. aš irgi net nedvejojusi galiu pasakyt, kad TBS pardavinėja labai gerus sviestus. man labiausiai patinkantys mėlynių ir papajų kvapų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikiuosi ateityje isigyti ir siu kvapu :) Aciu uz apsilankyma! ;)

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…