Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

3rd. DIY - Old Necklace resurrected to new life

Sveikuciai! :)
Pagal blog'e esancios apklausos rezultatus, supratau, kad labai norite DIY (Do it yourself pamokeliu), tad siandien kaip tik rodau viena is ju.  Apklausa dar vyksta ir visada galite atsakyti i ja, kokiu noretumete irasu ir as i tai atsizvelgsiu (Ji yra desineje puseje). 
Siandien parodysiu, kaip perkonstruoti sena papuosala. Galite susirasti sena, atsibodusi ar nepatinkanti papuosala ir ji pakeisti, papildyti naujomis detalemis, perdaryti - tereikia fantazijos. Parodysiu viena savo varianta, kaip is seno buvusio kaklo papuosalo, pasidariau apyranke/kaklo papuosala.
Tad pradekime, jums reikes:

Hi!!
By a blog LOCATED survey results, I realized that it is for DIY (Do it yourself lessons), so today I'm showing just one of them. The survey is still ongoing and you can always respond to it, how you would like the record and I take this into account (It is on the right side).
Today I show you how to redesign old jewelry. You can find old atsibodusi displease or whatnot, and it will change, add new parts, redesign - just a fantasy. I'll show one of its variants, is as the old former necklaces, I made bracelet / necklace.
So let's get down, you will need:

1. Papuosalo kuri ketinate perdaryti / Jewelry is going to remake.
2. Uzsegimo / Clasp.
3. Dvieju ziedeliu / two lugs (smaller rings).
4. Repliu su smailejanciais galais / Pliers with tapered ends.
5. Repliu kirpimui / Pliers for cutting.
6. Mazesniu zirkluciu / Smaller scissors.
7. Kliju "Super Moment" arba kitokiu, greitai ir tvirtai priklijuojanciu. / Glue "Super Moment" or otherwise, quickly and firmly adhesives.

Pradedame! Let's start!


1. Pagal paveiksleli, su ant seno papuosalo likusiais siulo galais, pririsame (du kartus) ziedeli ir ant mazgo, bei prie mazgo galiuku patepame klijais. Palaukiame minute, kad isdziutu.

First According to the pictures on an old piece of jewelry in the remaining end of the thread, tied (twice) and the lug on the node, and the node Apply glue to the tip. Wait a minute to dry.

2. Su zirklutemis nukerpame siulo galus, beveik prie pat pat mazgo.

2. With scissors trims the thread ends, almost as well as the node.


3. Pagal nuotrauka, uzsegimo kilpute atidarome.
3. By photograph eyehole opening a clasp.

4. Su uzsegimo kilpele uzkabiname uz ziedelio.
4.The clasp loop connect with the ring.

5.Naudodami reples, uzspaudziame ir uzdarome kilpele.
5.Using pliers, uzspaudziame and closes the loop.

! Siuos tris veiksmus pakartojame ir turime baigta kaklo papuosala/apyranke. !
! These three steps repeat and have completed necklace / bracelet. !

BEFORE AND AFTER

Galutinis rezultatas:
The final result:

Reikejo deti t.p. auksines spalvos uzsegima, bet dabar tokio neturejau, tad panaudojau sidabrini, bet bet kada galesiu ji pasikeisti, tad neproblema :)


Labai tikiuosi, kad DIY Jums patiko, nuotraukos buvo suprantamos :)
Lauksiu komentaru, nes stengiuosi ir visa si irasa, dariau tik del Jusu, mielieji.

I very much hope that you like DIY, images were read :)
Wait commentary, because I try all of this record, I did just for you, dears.

Tai kaip Jums?
Na, o dabar iki kito iraso. As jau eisiu... :)
Geros nuotaikos Jums! Ciao!
Buckisss, - Egle.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…