Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

My round lip balms ❤

Sveikučiai! :)
Šis sekmadienio rytas pas mane gana ramus ir žiemiškas. Pastebėjau, kad sniego jau tikrai daugiau, nei buvo vakar. Kadangi nieko ypatingo neveikiu, nusprendžiau parašyti naują įrašą į savo blog'ą. Šį kartą įrašas bus apie mano lūpų balzamus apvaliose dėžutėse (skamba keistai, bet tiek to).

Šie trys draugai yra iš The body shop parduotuvėlės. Beje, visi lūpų balzamai pirkti UK, bet tikiu, kad ir Lietuvoje esančioje The Body shop parduotuvėlėje jų tikrai rasite!


Hi! :)
This Sunday morning, to me, quite calm and wintry. I noticed that the snow has certainly more than it was yesterday. Since nothing special I do not work, I decided to write a new entry to your blog. This time, the entry will be about my lip balms round (sounds weird, but as that).

These three friends are from The Body Shop stores. By the way, all the lip balms to buy the UK, but I believe that in Lithuania and in the The Body Shop store they are sure to find!


Kas yra bandęs kokį nors produktą iš TBS, tikrai žino, kad visų prekių kvapai nuostabūs, tad ne išimtis ir šie lūpų balzamai. 
Who has tried any product from TBS, surely knows that all commodities smells wonderful, so no exception and these lip balms.


Taigi, viršuje esantis balzamas yra Guaranos kvapo, tikrai skaniai ir labai saldžiai kvepia.
Apačioje, kairėje pusėje esantis balzamas yra braškių kvapo, kas be ko, visi žinome kaip kvepia braškės, tad kvapas saldus ir braškiškas :)
Na ir dešinėje pusėje, apačioje esantis oranžinis lūpų balzamas mandarinų kvapo. Kvapas primena mandarinus, saulę ir Havajus ar Tenerifę, t.y. egzotiškas kvapas.. :)

So the top of the balm Guarana flavor is really delicious and very sweet smells.
Below, on the left side of the balm is strawberry smell what free things, we all know how to smells strawberries, so the smell of sweet and strawberry :)
Well, on the right side of the bottom of a mandarin orange lip balm smell. Smell resemble mandarins, sun and Hawaii and Tenerife, exotic scent .. :)


Balzamai yra ryškios spalvos, kas patraukia dėmesį. Taip pat mielos permatomos dėžutės, kuriose yra lūpų  balzamas, per jas matosi lūpų balzamo spalva :)

Balsam is a bright color that attracts attention. It is also nice transparent box containing lip balm, seen through lip balm color :)

Na, o šis Hello kitty lūpų balzamas yra iš H&M parduotuvės, taip pat pirktas UK :)
Well, this Hello Kitty lip balm is from H&M stores, as well as purchased in the UK :)


Labai miela dėžutė švelnios rožinės spalvos ir su širdelėmis, labai skaniai kvepiantis balzamas, ir jo rožinė spalva, bei konsistensija - super!
Very nice box of soft pink with hearts, very tasty fragrant balm and pink color, and consistence!


Lūpų balzamus aš labai mėgstu, jie turi daug pliusų (paminėjau jau juos ankščiau), bet man visi jie turi ir vieną minusą - nepatogu jais naudotis. Žinoma, namuose jie nesukelia jokios problemos, bet norint jais pasitepti mieste, svečiuose ar dar bala žino kur, nėra labai patogu, nes reikia pasitepti su pirštu, o pasitepus ant piršto lieka balzamo likučių, tad reikia servetėlės. Aišku, jų kvapas ir visa kita tai atperka, bet tiesiog toks mano pastebėjimas :)
Lip balms I really like, they have a lot of pluses (already mentioned them before), but for me they all have one thing - they are inconvenient to use. Of course, at home, they do not cause any problems, but they are anointed to town, away or god only knows where, not very convenient, because you anointed with your finger, and anointed the finger remains balm residue, underscoring the need napkins. Of course, the smell and everything else is redeemed, but just as my observation :)

Tikiuosi Jums patiko šis įrašas ir spalvingos nuotraukėlės! 
O kaip Jūs, ar naudojate štai tokius lūpų balzamus? Kaip Jums The Body Shop produkcija? :)
Saulėto ir žiemiško pirmojo Vasario sekmadienio!
I hope you enjoyed this post and the pictures are colorful!
And like you, you are using the course are the lip balms? Do you like The Body Shop products? :)
Sunny and wintry first Sunday in February!

By Eglė ❤ 
  

Komentarai

  1. man asmeniškai tie 'born lippy' labai džiovina lūpas, bet sviestinis pats tas :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Gali buti. Kadangi pati naudoju dabar dar Margaritos lupu balzama, o visus juos pakaitomis. Nenaudoju butent vieno, tad negaliu priestarauti, kad nedziovina :) Bei, aciu uz nuomone! :)

      Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…