2013 m. sausio 22 d., antradienis

New love ❤ ❤

Sveikučiai!
Pagaliau atėjo metas ir Jums sužinoti mano naująją meilę. Iš tikrųjų ją pamilau jau po pirmo karto naudojimo. Taigi ji yra... ..Macadamia. Buvau girdėjusi nemažai apie šios firmos produktus plaukų priežiūrai. Žinoma, tai, kad kaina nėra itin maža, palyginus paprasto Syoss ar Wella šampūno 500ml, už beveik tokia pat kaina galima įsigyti Macadamia šampūno 60ml. Tūris skiriasi, ir net gi labai. 


Tai gi, jau kurį laiką norėjau išbandyti naujas ir tikrai geras, plaukų priežiūros priemones, kurios tikrai atliktų savo darbą, t.y. išvalytų ir pamaitintų plauką. Mintyse buvo Keune ir Macadamia, bet vis gi apsisprendžiau išbandyti Macadamia, galbūt todėl, kad tai yra natūralesnė produkcija ir buvau apie ją girdėjus nemažai labai gerų atsiliepimų. Išbandžiau, ir jau po pirmo karto ją pamilau. Žinoma, tik nusipirkus knietėjo išbandyti, tad būtent taip aš ir padariau. 


Iš tiesų panaudojus Macadamia Rejuvenating shampoo šampūną, likau maloniai nustebinta, niekada nesitikėjau ir nemaniau, kad jau po pirmo naudojimo bus akivaizdus efektas.. Panaudojus kondicionierių Macadamia Moisturizing Rinse, plaukai tapo neapsakomai švelnūs (nemeluoju), suteikė plaukams blizgesį, bei labai maloniai kvepėjo tikiu, kad jie buvo ir išvalyti ir pamaitinti, nes rezultatas jau po kelių naudojimų tikrai nenuvylė. Žinoma, stebuklų nedaro, bet, kad yra verti dėmesio, efektingi ir visokie kokie - tikrai.


Ir naudojasi gan taupiai, nereikia beprotiškai daug šampūno ar kondicionieriaus, kad plaukai būtų normaliai išplauti ir pamaitinti. Kadangi dar naudoju jį gan neseniai, tikiu, kad dar neatradau jo visų privalumų, bet jeigu reiktų rašyti balus, manau, parašyčiau 10 tikrai. 


Žinoma, kaip ir su visa produkcija (kosmetikos, taip pat ir maisto ir kt.) vienam žmogiukui gali tikti ir patikti labai labai, o kitas gal panaudojęs pasakys, kad tai visiškai bevertis produktas. Bet nuoširdziai patariant, kas turit galimybes, norit išbandyti kažką naujo - išbandykit ir Macadamia, man tai tikras atradimas!
Taip pat yra labai patogu , kad yra buteliukų po 60 ml., pabandymui, kad nerizikuoti ir neišmesti daug pinigėlių už normalią pakuotę. Manau, tai tikrai pliusas, nes būtent taip aš ir padariau :)
Mielieji, jeigu turit kokių klausimukų, drąsiai klauskit komentaruose. Aš nesikandžioju :))

Gero antradienio vakaro!
Žiemine Eglė :*

1 komentaras:

  1. Sveika, nežinau kokiu kitu būdu su Tavimi susisiekti, norėjau pranešti smagią naujieną. Tu laimėjai ADOREBOX konkursą mano tinklaraštyje http://fillthecity.blogspot.com:) Susisiek su manimi dėl dėžutės pristatymo fillthecity[eta]gmail.com arba Facebooke . Iki greit ;)

    AtsakytiPanaikinti