Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ Review: MITOMO kaukė veidui su hialurono ir kietagrūdžio ekstraktu.



Šią kaukę aptikau ir įsigyjau Eurokos parduotuvėje, kuri mane sudomino tuo, kad yra pagaminta Japonijoje. Būtent ši kaukė yra su hialurono ir kietagrūdžio ekstraktu. 
Žadamas poveikis:
Hialurono rūgštis efektyviai mažina raukšles, drėkina odą, o kietagrūdžio ekstraktas ramina ir antiseptiškai veikia odą. Kaukė yra lakštinio tipo.

Šeštadienio vakarą su seserimi pasidarėme kaukių vakarą, kuriame net ir mano mažoji krikšto dukrytė dalyvavo ir juokėsi iš mūsų su kaukėmis. Iš tiesų atrodo šiek tiek juokingai :)


Na, o dabar apie kaukę...
Tik prakirpus pakuotę ir ištraukus lakštinę kaukę, kuri yra išmirkyta serume, serumas lašėjo visur. Tad kai pakuojate, rekomenduoju tai daryti virš kriauklės (ar kažkur kitur), nes pati kaukė varva. Bet turbūt kitaip ir nelabai įmanoma, o pakuotėje likusio serumo, pakanka turbūt pusę kūno dar išsitepti :)
Tik užsidėjus kaukę, jaučiamas šaldomas poveikis. Kvepia maloniai, neįkyriai, maloniai apgaubia veidą. Praėjus apie 20 minučių, kaukė pradeda šiek tiek džiūti ir jaučiamas lyg niežėjimas ant veido, kuris man nelabai patiko, tad ilgai nebelaukiau.
Tad rekomenduojama praėjus  20-30 minučių, kaukę nusiimti ir ant veido likusį serumą įmasažuoti į odą.
Po visos procedūros, veidas, žinoma, jaučiasi švelnus ir sudrėkintas.
Mano nuomone, didesniam efektui reikėtų kaukę naudoti reguliariai, o ne vieną kartą panaudoti.
Šiaip antrą kartą manau nepirkčiau, nors veido sudrėkinimas jaučiasi, bet visgi kol kas mano kaukių favoritas yra Schaebens kaukės.
Kaukė kažkuo ypatingu nenustebino, gal todėl, kad kiekvieną vakarą prižiūrint ir naudojant drėkinamąsias priemones veidui, to drėkinimo pakanka ir veido oda nėra išsausėjusi.
Visgi, kurios turite itin sausą ar išsausėjusią odą, galima mėginti kaukę - galbūt ji jus sužavės labiau nei mane, kadangi kaina tikrai prieinama (apie 2 eurus). Juk visur galioja taisyklė - kas tinka man, nebūtinai tiks ir patiks jums. Ir atvirkščiai.
Išnagrinėjus sudėtį, ji manęs nesužavėjo, kadangi visgi yra nemažai vidutinio saugumo ingredientų, taip pat  du pavojingi ingredientai. Na, o kažko ypatingo sudėtyje taip pat neaptikau, nebent galima būtų priskirti hialurono rūgštį, alavijo lapų ekstraktą, pluoštinių bosvelijų ekstraktą, pantenolį ir pan.

Sudėtis:
1. Aqua - vanduo, kuri naudojamas kaip tirpiklis. 
2. Glycerin - Glicerinas - labai pigus, lengvai pagaminamas ir labai veiksmingas. Jis savo sudėtimi priskiriamas prie alkoholių, tačiau labai gerai drėkinantis odą.
3. Butylene Glycol - veikia kaip tirpiklis, saugo priemones nuo išdžiūvimo ir drėkina odą. Butileno glikolis gali dirginti odą, šiek tiek kemša poras, retais atvejais pasitaiko jautrumo reakcijų ir odą išberia mažais spuogeliais.
4. Dipropylene Glycol -  Tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga įvairiose kosmetinėse priemonėse, skirtose odai ir plaukams. Didesni kiekiai kosmetikoje gali dirginti jautrią odą bei erzinti akis. Ingrediento nerekomenduojama naudoti pažeistai odai.
5. Sodium Hyaluroate - Hialurono rūgštis - odai identiškas drėkiklis, kuris užpildo tarpus tarp odos ląstelių, suteikdamas jai drėgmę, stangrumą, padeda pasisavinti naudingas medžiagas, palaikyti švarias odos poras, stabdo odos senėjimo procesus.
6. Carbomer - emulsiklis, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga. Gali erzinti jautrią odą.
7. Lithospermum Officinale Root Extract - neradau informacijos.
8. Aloe Vera Leaf Extract - drėkina ir ramina odą, suteikia gaivinamąjį poveikį. Saugus naudojimui.
9. Boswellia Serrata Extract - Pluoštinių bosvelijų ekstraktas - tonikas, kondicionuoja odą, kvepalų ingredientas. Retu atveju gali erzinti jautrią odą.
10. Potassium Hydroxide - Kalio hidroksidas - reguliuoja pH. Galimai toksiškas, erzina akis ir jautrią odą.
11. Caprylyl Glycol - yra saugus, atlieka minkštiklio ir drėkiklio funkcijas.
12. Caprylhydroxamic Acid -Citrinos rūgštis - gaunama iš citrusinių vaisių sulčių. Citrinos rūgštis yra naudojama: įvairiuose kosmetikos gaminiuose, kaip pH reguliuojanti medžiaga.
13. Disodium EDTA - Dinatrio EDTA - naudojamas: kaip konservantas, chelatorius ir stabilizatorius. Saugus naudojimui.
14. Chlorphenesin - Chlorfenesinas - konservantas. Saugus naudojimui.
15. Allantoin - veikia antialergeniškai, priešuždegimiškai, ramina ir saugo odą.
16. Panthenol - pantenolis - Provitaminas B5 - tonizuoja odą, apsaugo nuo uždegimų, drėkina, suteikia odai minkštumo ir stangrumo. Ramina sudirginimą, regeneruoja pažeistą epidermį ir apsaugo odą nuo pleiskanojimo.
17. PEG-60 Hydrogenated Castrol oil - valiklis, kvepalų ingredientas - neretai pasitaiko pavojingų priemaišų, kurios gali erzinti odą.
18. Fragrance - kvepalai ir kvapiosios medžiagos, sudėtyje gali būti dirginančių ir alergizuojančių medžiagų.

































Dėkoju, kad skaitote ir domitės,
gražaus sekmadienio vakaro!
Eglė.♡

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Highlighter / Išsviesintojo naudojimas - kur ir kaip?

Lietuvių kalboje būtų sunku rasti atitikmenį žodžiui Highlighter , galbūt tai reikėtų vadinti išsviesintoju, bet nepavadinčiau tuo tikslingu pavadinimu.  Highlighteris - tai priemonė, kuri suteikia švytėjimą (turi švytėjimą suteikiančių dalelių), skirta išryškinti aukščiausias veido vietas.   Priemonės būna skystos, kreminės ir sausos konsistencijų . Vienos suteikia natūralesnį švytėjimą, lyg oda natūraliai būtų išskirusi šiek tiek riebalų ir susidaręs švytėjimas . Kitos būna intensyvios (labiau skirtos naudoti vakariniam makiažui), kurios itin išryškina aukščiausias vietas ir sumodeliuoja veidą.  Highlighterio naudojimas, kur? 1. Veido švytėjimas.  Priemonę naudojame ant skruostikaulių, manau, kad iš nuotraukos matosi tiksliai, kurioje vietoje :) Žinoma, galima naudoti šiek tiek ant smakro, nosies, kaktos srities, tik šiose vietose reikėtų naudoti itin saikingai ir atsargiai, jeigu turite riebesnę/mišrią odą, šiose vietose nesiūlyčiau naudoti highlighte

♡ ''Nida'' veido kremas ANTI ACNE - nepasiteisinęs produktas?!

Aš buvau viena tų pirmųjų, kuri pamačiusi parduotuvės lentynose produkciją ''Nida'' - nusprendė ją išbandyti. Du produktus, apie kuriuos šiek tiek jau kalbėjau čia -  SKAITYTI ČIA . Teko internete, įvairiuose forumuose pastebėti, kad nemažai diskusijų sukėlė nauja (dabar jau nebevisai naują) veido priežiūros linija, kurią aš išmėginau. Tad mėgindama dar labiau prasklaidyti rūką, pateikiu savo nepagražintą  nuomonę apie veido kremą Anti Acne . Kaip galime suprasti ir iš pavadinimo, produktas skirtas probleminei odai, kovoti su spuogais ir valyti užsiteršusias veido poras. Nė velnio , jis nesusitvarko nei su viena iš šių problemų. Kaip žinome, salicilo rūgštis pasižymi nedideliu graužimu ant odos, taip galime beveik iš karto pajausti kada jos sudėtyje yra.  Šiame produkte jos yra, bet tikrai labai jau minimalus procentas, nes pojūčio - jokio. Aš šį kremą naudoju kaip įprasta drėkinamąjį kremą, nes būtent man, jis toks ir yra. Panagrinėjus sudėtį,

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos , kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :) Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429)  paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius , tai jie pakankamai pigmentuoti , šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :) * 1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę . Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį. 2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies voką padengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.