Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ Kaip išvengti suskeldėjusių lūpų?

Ypatingai šaltuoju sezonu drėkinimo reikia ne tik veido odai, kūnui, plaukams, bet ir lūpoms, kurių išsausėjimo ir suskeldėjimo nepavyks paslėpti niekaip. Sausos lūpos ne tik neatrodo estetiškai, bet ir pačioms mums tikrai nėra malonus išsausėjusių lūpų jausmas.

Esu išbandžiusi tikrai ne vieną lūpų balzamą - kai kurie nugulė ilgam į stalčių, o vėliau į šiukšlių dėžę. Tiesiog nemėgstu kaupti kosmetikos priemonių, kurios yra bevertės, neatlieka savo paskirties arba atlieka labai minimaliai.

Vertinu produktų kokybę, tad ir pati neatsisakyčiau mokėti šiek tiek daugiau, bet gauti tikrai vertingą produktą, negu leisti beverčiams produktams po kelis eurus ir juo vėliau išmesti. Logiška?
Žinoma, viskas turi būti proto ribose. Taip pat būna nemažai išimčių, kada visiškai nereikia daug išleisti pinigų, kad gauti kokybišką produktą.

Todėl ir rašydama šį tinklaraštį, niekada nebandau, nekalbu gerai ir negiriu produktų, to nevertų.
Ateityje tikrai padarysiu nepasiteisinusių, nevertų pinigų produktų įrašą ar video. Nemėgstu pagražintos tiesos!

Šį kartą papasakosiu kaip man pavyksta išvengti suskeldėjusių lūpų arba ko, pirmu taikiniu, griebiuosi pajutusi lūpų išsausėjimą.


Šaltuoju metų sezonu lūpas balzamu tepu kas vakarą, taip pat dažnai ir dienos bėgyje.
Mano pats geriausias atradimas, kurį jau naudoju daugiau nei metus laiko, gal netgi kelis ir neieškau jam pakaitos. Juk jeigu randi ypatingai gerą produktą, kam ieškoti kito?

Aplinkui per aplinkui ir prieiname prie ''Weleda'' lūpų pieštuko.
Drėkina intensyviai, gana ilgai išsilaiko ant lūpų, kadangi ryte atsikelus jį vis dar galima jausti ant lūpų. Apsaugo nuo išsausėjimo ir gydo mūsų suskeldėjusias lūpas.

Teko mėginti ir Nive, Body shop, Isana, Baby Lips ir kitų balzamų, kurie nepateisino mano lūkesčių.
Tad šį ''Weledos'' - galiu vadinti perliuku ir vienu iš baltojo sąrašo produktų.

Gal ir jūs turite kokių rekomendacijų? Ar bandėte mano išgirtąjį?


Taip pat į savaitę porą kartų vakarais lūpas nušveičiu šiuo šveitikliu. Jis man patinka ir pašalina negyvos odos likučius nuo lūpų. Daug neteko mėginti tokių produktų, tad palyginti negaliu. Būtent šis yra iš ''Lush'', gautas dovanų iš už jūrų marių.

Mano nuomone, šveitiklį galima nesunkiai pasigaminti ir namų sąlygomis, pavyzdžiui, paprasčiausiai cukrų sumaišyti su medumi (galima įmaišyti ir šiek tiek kokosų, pipirmėčių, migdolų, alyvuogių ar kitokio aliejaus).

Šią masę švelniai įmasažuoti į lūpas ir nuplauti vandeniu. Ir iš karto po to rekomenduoju patepti jūsų pamėgtu lūpų balzamu.
Eglė

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Highlighter / Išsviesintojo naudojimas - kur ir kaip?

Lietuvių kalboje būtų sunku rasti atitikmenį žodžiui Highlighter , galbūt tai reikėtų vadinti išsviesintoju, bet nepavadinčiau tuo tikslingu pavadinimu.  Highlighteris - tai priemonė, kuri suteikia švytėjimą (turi švytėjimą suteikiančių dalelių), skirta išryškinti aukščiausias veido vietas.   Priemonės būna skystos, kreminės ir sausos konsistencijų . Vienos suteikia natūralesnį švytėjimą, lyg oda natūraliai būtų išskirusi šiek tiek riebalų ir susidaręs švytėjimas . Kitos būna intensyvios (labiau skirtos naudoti vakariniam makiažui), kurios itin išryškina aukščiausias vietas ir sumodeliuoja veidą.  Highlighterio naudojimas, kur? 1. Veido švytėjimas.  Priemonę naudojame ant skruostikaulių, manau, kad iš nuotraukos matosi tiksliai, kurioje vietoje :) Žinoma, galima naudoti šiek tiek ant smakro, nosies, kaktos srities, tik šiose vietose reikėtų naudoti itin saikingai ir atsargiai, jeigu turite riebesnę/mišrią odą, šiose vietose nesiūlyčiau...

♡ Aliejai naudingi mūsų plaukams.

Turbūt visos mes, moterys, norime ne tik skaisčios veido odos, bet ir sveikų, spindinčių plaukų. Vienoms pasiseka iš prigimties juos turėti stiprius ir sveikus, kitoms reikia kiek daugiau paplušėti ir pasirūpinti jais. Tad manau, kad daugumai mūsų reikalingas (mažiau ar daugiau) plaukų stiprinimas ar atsiradusių pažeidimų, trūkumų sprendimas. Norėdamos pastiprinti ar atsikratyti tam tikrų trūkumų savo plaukučiuose, siūlau ne tik rinktis plaukų balzamus, kaukes, aliejukus, bet ir nepamirršti natūralių aliejų, gaunamų iš motinos gamtos. Aliejų daugybė, tad kaip išsirinkti kurie naudingi būtent mūsų plaukams?  Tikiuosi, šis įrašas padės atsakyti į šį klausimą. Mano nuomone, nereikėtų pamiršti natūralių priemonių (šiuo atveju aliejų) ir neapsiriboti tik priemonėmis prieinamomis parduotuvėse. (nuotrauka iš google.com) 1. Alyvuogių aliejus praturtintas antioksidantais, vitaminu E, K.  Šis aliejus puikiai drėkina, stiprina, stabdo jų ...

♡ ''Nida'' veido kremas ANTI ACNE - nepasiteisinęs produktas?!

Aš buvau viena tų pirmųjų, kuri pamačiusi parduotuvės lentynose produkciją ''Nida'' - nusprendė ją išbandyti. Du produktus, apie kuriuos šiek tiek jau kalbėjau čia -  SKAITYTI ČIA . Teko internete, įvairiuose forumuose pastebėti, kad nemažai diskusijų sukėlė nauja (dabar jau nebevisai naują) veido priežiūros linija, kurią aš išmėginau. Tad mėgindama dar labiau prasklaidyti rūką, pateikiu savo nepagražintą  nuomonę apie veido kremą Anti Acne . Kaip galime suprasti ir iš pavadinimo, produktas skirtas probleminei odai, kovoti su spuogais ir valyti užsiteršusias veido poras. Nė velnio , jis nesusitvarko nei su viena iš šių problemų. Kaip žinome, salicilo rūgštis pasižymi nedideliu graužimu ant odos, taip galime beveik iš karto pajausti kada jos sudėtyje yra.  Šiame produkte jos yra, bet tikrai labai jau minimalus procentas, nes pojūčio - jokio. Aš šį kremą naudoju kaip įprasta drėkinamąjį kremą, nes būtent man, jis toks ir yra. Panagrinėjus sudėtį, ...