2016 m. vasario 21 d., sekmadienis

♡ NEW IN& REVIEW: Essence&Rimmel


***

RIMMEL ''Stay matte'' Presuota pudra 14g
Paprasta pudrytė fiksuoti skystai pudrai, permatomo atspalvio, tad tinka visiems odos atspalviams. Pagrindinis reikalavimas: Užfiksuoti bei dienos bėgyje nuimti spindesį nuo veido, šis produktas tai atlieka, dėl to kaip ir jokių priekaištų neturiu. Vienas minusas gal nelabai patogi pakuotė ir kiek girdėjau greit sulūžta, bet kadangi aš ją beveik visada laikau namuose ir nesinešioju su savimi, ji man dar nesulūžo.ESSENCE ''Lipliner'' 1g
Turbūt nenustebote pamate šiuos lūpų pieštukus, manau, kad dauguma besidominčiu kosmetika žino juos. Išgirti, bet ne bereikalo. Pati išbandžiau vien dėl begalės gerų atsiliepimų ir džiaugiuosi, kad padariau taip. Kaina itin maža, o produktas labai geras. Tad kokybės ir kainos santykis 10+. Kas neišbandėt - siūlau!


ESSENCE ''Liquid ink'' akių pravedimas atsparus vandeniui 3ml
Pati turiu problemą su eyelineriais, nes jie man nesilaiko, nusitrina ar atsispausdina ant voko, kadangi turiu gana ''riebalingus'' vokus. Turiu eyelinerį ir iš L'Orealio, Avono - nesilaiko vietoje niekaip. Tad sumąsčiau, kad reikia bandyti atsparų vandeniui, na, o apie šį produktą taip pat girdėjau nemažai teigiamų atsiliepimų, tad nusprendžiau surizikuoti. Nors dar tik antra diena kaip dažausi juo, bet teigiu, kad jis išsilaiko. Nors pastebėjau, kad po kelių valandų patrinus, kur pasidažyta juo, jis apsitrina. Bet jeigu neliečiant jo - laikosi labai gerai. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą