Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

♡ Winter readings: Book review

Tamsūs vakarai puikiai tinkantys skaityniams, kada dauguma vasaros linksmybių baigiasi ir tiesiog norisi paimti knygą į rankas ir gurkšnojant arbatą, kavą ar net vyną mėgautis žiemos skaityniais...

Junot Diaz ''Štai taip tu ją prarandi''
Romanas, leidimo metai: 2013, 216 psl.

Romanas skaitosi lengvai, tad per kelis prisėdimus sukrimtau jį visą. Pati nemėgstu fantastinių, istorinių knygų, bet romanai, turbūt kaip ir daugumai moterų, patinka ir man.
Knygoje aprašomos devynios istorijos apie netobulą meilę. Knyga išsiskiria tuo, kad viską pasakoja vyras, kuris ne tik pasakoja kas vyksta, bet ir dalinasi savo mintimis, jausmais. Meilė, romantiška, fizinė ar šeimos, gali paveikti net ir vyriškiausią charakterį. Junot Diaz sielvartą prilygina radiacijai - gali palaidoti ir bandyti pamiršti, tačiau niekada galutinai neišnyks.


Kitų žmonių mintys apie romaną:
Žmogaus silpnybės, išdavystės, sudaužytos širdys... Junot Diaz - puikus meilės ir aistros žinovas, nenuslystantis į rožinius nėrinius ar tamsias patologijas.
Marius Burokas, poetas, vertėjas, literatūros kritikas

Nepadorus, ''gatvinis'' ir stulbinamai jaudinantis - kaip ir daugelis kitų Junot Diaz darbų, tai veržlios ir nerangios jauno vyro brandos liudijimas.
Vogue

Junot Diaz kalba tokia įelektrinta ir ryški, panaši į agresyvų išpuolį, bet labai įspūdinga, net erotiška...
The New York Times Book Review

Nenorėdama per daug atskleisti turinio, palieku jus čia ir jums spręsti ar įtrauksite šią knygą į savo sąrašą ar ne.. Jeigu paklaustų manęs - aš atsakyčiau taip. Juk moterims visada įdomu vyro mintys, jo jausmai, elgesys tam tikrose situacijose, požiūris į meilę, šeimą ir net į patį gyvenimą.

Eglė

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…