2015 m. sausio 12 d., pirmadienis

♡ Product Empties
ROSSMANN Wellness beauty lemongras&Bambus Bathsalt 80g
Vonios druska, kvepianti maloniai ir gaiviai.


HIMALAYA Face Wash 200ml
Švelnus, neturintis erzinančio ar stipraus kvapo, puikiai tinkantis kasdienai veido prausiklis.
Manyčiau tinkantis netgi jautriai odai. Puikiai atlieka savo paskirtį, o ir nėra brangus, tad jeigu ieškote kažko gan paprasto, bet neprasto siūlyčiau pasižiūrėti ir šį produktą.


 THE BODY SHOP Cucumber & Mint Shower gel 250ml
Gaivaus kvapo, palyginus skystos konsistensijos dušo gelis. Nieko neišsiskiriantis iš daugumos kitų. Tiesiog kai kartais nusibosta saldūs kvapai ir norisi kažko gaivaus, lengvo ir neįkyraus būtent šis gelis atitinka mano norus.


SCHWARZKOPF Gliss Kur Ultimate oil elixir Shampoo 400ml
Kadangi pati nuolatos nenaudoju vieno to pačio šampūno, nes vis norisi išbandyti ir galbūt atrasti kažką naujo ir veiksmingo, tad šį kartą būtent išbandžiau šį - lengvai įsigyjamą Lietuvos parduotuvėse. Iš tikrųjų apie patį šampūną negaliu pasakyti kažko labai gero ar labai blogo. Tiesiog įvardinčiau kaip vieną iš eilinių šampūnų, atliekančių savo paskirtį. Žinoma, sudėtis tikrai nėra džiuginanti, bet pripažinkim, kad rasti su gera sudėtimi ir puikiais rezultatais šampūną tikrai nėra taip lengva, o ir kaina turbūt nelabai džiugintų mūsų kišenes. Nors jeigu kam nors pasisekė rasti tokį, būtinai pasidalinkit ir su manimi :) 


UNDER TWENTY Anti! Acne. active deep cleansing gel 200ml.
Dar vienas veido prausiklis, kurio jau sunaudojau antrą buteliuką. Bet kaip matote jau spėjau sunaudoti ir kito gamintojo prausiklį, kadangi pati nemėgstu apsistoti ties vienu produktu, vis norisi išbandyti ir atrasti vertų dėmesio produktų. Būtent pirkdama šį atkreipiau dėmesį į žodį Anti Acne, kuris turbūt ir pastūmėjo įsigyti šį prausiklį. Stebuklų nedaro (Turbūt prausikliai ir neturėtų to daryti..?), bet veiduką nuprausia. Žinoma, kaip ir dauguma truputėlį sausina odą, bet naudojant veido kremą, problemų neturėtų kilti.

4 komentarai:

 1. man irgi patiko himalaya veido prausiklis :) tik uk parduotuvėse nerandu jo nusipirkti :) o ebay pirkt neapsimoka kainos atžvilgiu :(

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labas dar kartą.

  nominavau tave iššūkiui. Būtų smagu, jei atliktum :)) taisyklės ir klausimai nuorodoje:
  http://liudnasdebesiukas.blogspot.co.uk/2015/02/sveiki-nezinau-kas-vakar-buvo-nutike.html

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nominavau tave iššūkyje, užsuk http://mydiearyblog.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nominavau tave iššūkyje, užsuk http://mydiearyblog.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti