Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio
MANO DIENA! :)
Sveiki, mano blog'o skaitytojai (jeigu tokiu yra, nors tikiuosi :D). Siandien mano diena praejo gan greitai,  
ryte atsikeliau apie 8.30 val., anksciau kazkaip kaip niekad, dazniausiai atsikeliu apie 9-10 val., tada pagulejau dar lovoje gal pusvalanduka, ziurejau TV ir buvau prie laptop'o :) Veliau issivaliau dantukus, nusiprausiau ir pavalgiau pusrycius, tada tik persirengiau ir islipau is chalato :D Issisukavau plaukus, pasikvepinau. Tada su mama ir mociute vaziavome i tetos (mano mociutes pusseseres) gimtadieni, o gimtadienis labai grazus, tiksliau jubilijetes metu skaicius labai grazus - 99 metai, o ir pati mociute (jubiliete) labai miela, tokia protinga, gera sirdimi. Man patinka seni zmones, jie tokie ismintingi - daug patyre ir isgyvene, ir siaip kazkaip jauciu jiems geruma. Tai gi pasisveciavome, pakeleme sampano taures, valgeme pyrago, taip praskaidrindami diena tiek senolei (jubilietei), tiek mano mociutei. Juk retai besusitinka tokie zmones, sunku paeiti - viska skauda, bet tokio jubiliejo tiesiog negalejome praleisti. Nuvezeme laabai daug baltu kardeliu ir dovana. Jubiliete labai susijaudino, buvo pasimetusi :)
Tai gi kazkur pries pora valandu grizome. Namuose as truputi apsitvarkiau, truputi kiema aptvarkiau ir ejome su mano suniuku (turiu jorksyra, vardu Mikis, beeeeegalo ji myliu :*) pasivaikcioti.
Eisime ir va tuoj su dviraciu pavazyneti pora km, po to begsim pasilakstyti - as pabegiosiu - pasportuosiu :) Tai taip galima sakyti ir mano diena praejo.
Tikiuosi, bent kazkiek buvo idomu skaityti, jeigu bent kas skaite :D Tai tiek, tada iki susirasymo mieli skaitytojai! :)* Gero vakaro, mielieji! :*
***
MY DAY! :)
Welcome to my blog readers (if they exist, although I hope: D). Today's my day passed relatively quickly,
morning I got up about 8:30 am., earlier than ever, usually wake up about 9-10 hours., then lying still in bed maybe half an hour, I watched TV and I was a notebook :) Then, teeth brushed, washed, and ate breakfast, then just dress up and climbed out This gown: D put in order my hair, and perfumed. Then, with his mother and grandmother went to her aunt (my grandmother's cousins​​) birthday, birthday and a very beautiful, more jubilijetes the number of very beautiful - 99 years old, and as the grandmother is very cute, so smart, a good heart. I love old people, they are wise - a lot of experienced and survived, and, otherwise i feel they are good. After visiting The Well, We raised a glass of champagne, ate cake, as well as elders praskaidrindami day, and my grandmother. After all, rarely meet such people, it is difficult to walk - everything hurts, but this simply could not miss the anniversary. Took him a lot of white gladioli and a gift. The grandmother (99 years) (very excited, it was confused :)
It does somewhere near a couple of hours to go back. At home, I'm a bit apsitvarkiau, a little yard aptvarkiau and went with my puppy (I have in Yorkshire, named Mickey, I do it very very much: *) walk.
We will go immediately to the VA and the bike drive couple miles, then run begsim - as jogging - sports :) It is possible to say, and my day has passed.I hope at least to some extent have been interesting to read, at least, what reads: D This is so, then before the dear readers! :) *
Have a good evening, dears! :*

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ Lengvas padūmavusių akių makiažas, naudojant Sleek paletę.

Sveiki, paskutiniu metu vis norisi savo tinklaraštyje pateikti įvairesnio konteksto įrašų. Nors dauguma įrašų turbūt vis dar išliks apžvalgos, kadangi man itin patinka išbandyti naujus produktus ir dalintis savo nuomone, šioje - mano erdvėje :) Visgi šiandien - kiek kitoks įrašas, turbūt ne iki galo vykęs, bet juk pirmas toks, tad labai neteisit manęs? :)
Šiandien pamėginsiu pasidalinti lengvu, dūminiu, vakariniu akių makiažu, naudojant Sleek (All night long 429) paletę. Šią paletę įsigyjau UK, bet tikrai jos yra pirkti ir Lietuvoje. Kalbant apie pačius šešėlius, tai jie pakankamai pigmentuoti, šiek tiek turi birių dalelių darant makiažą, bet kokybės ir kainos santykis tikrai neblogas :)

*
1. Pirmiausia akies voką padengiu maskuokliu ir jį išskirstau. Žinoma, galima naudoti ir spec. akių šešėlių bazę. Aš šiuo atveju naudojau Maybelline Fit Me maskuoklį.

2. Plokščiu, puriu šepetėliu visą akies vokąpadengiu neutralia spalva ''Mai Tai''.

3. Pieštuko formos, puriu šepetėliu,…

♡ Sunaudotų produktų apžvalga.

Trumpas įrašas apie sunaudotus priežiūros produktus ir atsiliepimai apie juos. Kviečiu skaityti :)

1. Garnier Micelinis vanduo 400ml.
Mano vienas iš mėgstamiausių micelinių vandenukų, tad sunaudojau jau n-tąjį buteliuką ir šiuo metu jau naudoju naują. Rekomenduoju. Pilna apžvalga čia

2. Alterra Hydro Tangescreme kremas veidui 50ml.
Jį jau esu aprašiusi, tad pilną aprašymą rasite čia. Taip pat vienas iš mano mylimiausiu, tad taipogi rekomenduoju. Pilna apžvalga čia


3. Schaebens Luxus veido kaukė su auksu.
Ši kaukė maloniai kvepia, lengvai tepasi ir maloni ant veido. Blizgi, šiek tiek šaldanti. Suteikia gaivumo jausmą, šiek tiek drėkina odą. Netapo mano favorite, tad vertinčiau vidutiniškai. Kadangi super efekto tikrai nėra, bet šiaip maloni ir gaivinanti veiduką.

4. Dr. Hauschka Rejuvenating veido kaukė.
Drėkinanti veido kaukė, kuri tikrai drėkina ir minkština odą. Pakankamai tiršta, gelsvos spalvos. Iš tikrųjų kaukė visai patiko, nes oda tikrai tapo švelnesnė ir sudrėkinta. Vertinčiau ši…

♡ Naujiena/Apžvalga: Drėkinamoji veido kaukė iš ''Margarita''

Prieš kelias dienas mane pasiekė naujiena Lietuviškos kosmetikos ''Margarita'' - drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tad suskubau išmėginti ir dalinuosi savo nuomone su Jumis. Primenu, kad mano oda mišri (T zona riebesnė). Ir žinoma, kad kas netinka man, nebūtinai netiks ir Jums, juk kiekvieno oda yra išskirtinė

Aprašymas: Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokolagenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas:

Kartą per savaitę užtepkite kaukės ant veido odos ir palaikykite iki 10 min. Nuvalykite kaukę vatos diskeliu ar servetėle ir nuplaukite likučius šiltu vandeniu.

Mano nuomonė:
Pakuotė nieko neišsiskirianti iš ''Margaritos''…