Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Review: Maybelline ''One By one'' volum express tušas!


Turbūt dauguma iš mūsų labiausiai vertina ir naudoja Maybelline, L'oreal ar Maxfactor tušus, nes mūsų 'drugstore'  parduotuvėse, tai lengviausiai prieinami, geros kokybės ir kainos santykiu, dekoratyvinių prekių ženklai. Šį tušą testuoju jau 2 mėnesius tikrai, tad apžvalga bus objektyvi ir tikra.
Kuo skiriasi visi tušai? Pagrindinis kriterijus renkantis tušą - šepetėlis, juk pirmiausia kreipiame dėmesį būtent į jį. Šis kaip matote yra guminis, būtent ankščiau tokius tik ir rinkdavausi, bet dirbdama šioje srityje išbandžiau ir šepetėlius su šereliais, kurių pasirodo taip pat būna labai gerų. 
Šepetėlis yra gana storas, tai reiškia suteikia apimties blakstienoms ir joms''prideda' pilnesnio efekto.
Žinoma ir prailgina blakstienas, bet yra orientuotas į blakstienų apimtį, tad rietimo taip pat suteikia minimaliai.
Kadangi mano blakstienos nėra trumpos ar retos, tokiu atveju negaliu rekomenduoti, nes manau, kad šepetėlis bus per didelis ir sunkiai prieisite prie blakstienų, tokiu atveju iš Maybelline galėčiau rekomentuoti ''False Lash Angel'' arba senai žinomą ''Telescopic'' iš L'oreal. Būtent su šiais galėsite prieiti prie pat blakstienų augimo linijos ir 'prieiti' prie visų blakstienų.
Na, o turinčioms normalias blakstutes, manau, kad tiks dauguma tušų, tad šį drąsiai galiu rekomenduoti.
Bent jau man, nei nubyra, nei tepasi, gražiai padažo ir laikosi, o visa tai ir yra, ko mes norime, ar ne taip? :)
Taip pat ir kaina tikrai nesikandžiojanti, o jeigu dar užtaikysite su akcija tikrai nenuskriausite savęs.Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

♡ ''Nida'' veido kremas ANTI ACNE - nepasiteisinęs produktas?!

Aš buvau viena tų pirmųjų, kuri pamačiusi parduotuvės lentynose produkciją ''Nida'' - nusprendė ją išbandyti. Du produktus, apie kuriuos šiek tiek jau kalbėjau čia - SKAITYTI ČIA. Teko internete, įvairiuose forumuose pastebėti, kad nemažai diskusijų sukėlė nauja (dabar jau nebevisai naują) veido priežiūros linija, kurią aš išmėginau. Tad mėgindama dar labiau prasklaidyti rūką, pateikiu savo nepagražintą  nuomonę apie veido kremą Anti Acne.

Kaip galime suprasti ir iš pavadinimo, produktas skirtas probleminei odai, kovoti su spuogais ir valyti užsiteršusias veido poras. Nė velnio, jis nesusitvarko nei su viena iš šių problemų. Kaip žinome, salicilo rūgštis pasižymi nedideliu graužimu ant odos, taip galime beveik iš karto pajausti kada jos sudėtyje yra.  Šiame produkte jos yra, bet tikrai labai jau minimalus procentas, nes pojūčio - jokio. Aš šį kremą naudoju kaip įprasta drėkinamąjį kremą, nes būtent man, jis toks ir yra.
Panagrinėjus sudėtį, tikrai galima pamatyti, kad …

♡ Review: Ellame Hydro Complex šilkinė veido kaukė.

Kaip jau pastebėjote iš mano įrašu, itin mėgstu veido kaukes, juk kai kurios iš jų per keletą minučių atlieka tikrai puikų darbą. Tai puikus būdas ne tik pasilepinti save, bet ir atitinkamai rūpintis savo veido oda. Galbūt veido kaukės kartais atrodo visiškai nereikalingas dalykas, kuris nieko nedaro. Drįsčiau labai nepritarti, kadangi tinkamai pasirinkta kaukė gali padėti išspręsti jūsų problemas - sudrėkinti, išvalyti odą ir pan. 


Aprašymas:
Idealus pasirinkimas odos drėgmei atstatyti, odai atgaivinti po saulės vonių ar vėjo keliamų iššūkių, odos skaistumui ir jaunatviškumui išlaikyti po ilgo buvimo šildomose ar kondicionuojamose patalpose.
Dėka specialios gamybos technologijos šilkinis kaukės lakštas yra labai plonas, gerai priglunda prie odos, oda geriau įsisavina visas veikliąsias medžiagas, kaukė ilgiau išlieka drėgna. Kaukės serumo sudėtyje esantis biopeptidas mažina odos jautrumą, hialurono rūgštis atstato odos drėgmės lygį, o augalinių ekstraktų kompleksas  (Alavijų lapų sultys,…

♡ Highlighter / Išsviesintojo naudojimas - kur ir kaip?

Lietuvių kalboje būtų sunku rasti atitikmenį žodžiuiHighlighter, galbūt tai reikėtų vadinti išsviesintoju, bet nepavadinčiau tuo tikslingu pavadinimu. 
Highlighteris - tai priemonė, kuri suteikia švytėjimą (turi švytėjimą suteikiančių dalelių), skirta išryškinti aukščiausias veido vietas.
Priemonės būna skystos, kreminės ir sausos konsistencijų. Vienos suteikia natūralesnį švytėjimą, lyg oda natūraliai būtų išskirusi šiek tiek riebalų ir susidaręs švytėjimas. Kitos būna intensyvios (labiau skirtos naudoti vakariniam makiažui), kurios itin išryškina aukščiausias vietas ir sumodeliuoja veidą. 


Highlighterio naudojimas, kur?1. Veido švytėjimas. Priemonę naudojame ant skruostikaulių, manau, kad iš nuotraukos matosi tiksliai, kurioje vietoje :)
Žinoma, galima naudoti šiek tiek ant smakro, nosies, kaktos srities, tik šiose vietose reikėtų naudoti itin saikingai ir atsargiai, jeigu turite riebesnę/mišrią odą, šiose vietose nesiūlyčiau naudoti highlighterio.2. Virš viršutinės lūpos. Naudojame pri…